Підбір запчастин

та ремонт

Вашого автомобіля

Замовити зворотній дзвінок

Гарантія на всю продукцію BOSCH

Умови гарантійного обслуговування автомобільних запасних частин Bosch , імпортованих на територію України ТОВ « Роберт Бош Лтд ».

1 . Гарантійне обслуговування автомобільних запасних частин  Bosch які імпортуються на територію України ТОВ « Роберт Бош Лтд » проводиться виключно авторизованими сервісними центрами з обслуговування автомобільних запасних частин Bosch Service .
2 . Авторизований Сервісний центр здійснює:
– з’ясування причин відмови вироби ;
– безкоштовне усунення недоліків , які виникли в ході експлуатації виробу протягом гарантійного терміну і викликані дефектом матеріалу або виробництва ( тільки в разі , якщо виробник вироби передбачає можливість його ремонту);
– безкоштовну заміну виробу у разі виявлення у нього протягом терміну безкоштовного післяпродажного обслуговування істотних недоліків викликаних дефектом матеріалу або виробництва і неможливості ремонту;
3 . Авторизовані Сервісні центри мають право виконання гарантійного обслуговування наступних груп виробів Bosch:
– зарядні пристрої для стартерних акумуляторних батарей;
– звукові сигнали ;
– гальмівні системи та їх компоненти;
– світлотехніка ;
– системи запалювання та їх компоненти;
– системи бензинового упорскування та їх компоненти ;
– системи дизельного вприскування та їх компоненти ;
– склоочисники та їх частини;
– стартери та їх частини;
– генератори та їх частини;
– ремені ;
– фільтри ;
– електродвигуни малої потужності.
4 . На всі автомобільні запасні частини Bosch , що поставляються на територію України компанією « Роберт Бош Лтд » (далі вироби ) , поширюється гарантійний термін 12 місяців від дати придбання споживачем , яка зафіксована в документі на купівлю виробу

( наприклад , накладною або касовому , товарному чеку ) , без обмеження пробігу , якщо інше не зазначено в сервісній документації на автомобіль ( наприклад , інтервал заміни запасної частини , який виражений у пробігу або інтервалі часу ) за умови дотримання правил експлуатації виробу.
5 . Безкоштовне гарантійне обслуговування проводиться виключно у разі надання споживачем документа, що засвідчує факт придбання вироби на території України (наприклад , накладної , касового , товарного чека) та гарантійного талона встановленого зразка. Гарантійний талон вважається недійсним , якщо в ньому відсутній підпис споживача і штамп ( підпис ) продавця . При цьому відрізок часу від дати придбання виробу до дати звернення споживача з рекламацією не повинен перевищувати встановлений термін безкоштовного післяпродажного обслуговування.
6 . Право на безкоштовне гарантійне обслуговування вироби втрачається в наступних випадках :
– за відсутності документа про придбання вироби з відміткою про дату і місце покупки;
– за відсутності підписаного споживачем гарантійного талона встановленого зразка;
– при порушенні умов експлуатації або зберігання виробу ;
– при виявленні ознак фальсифікації вироби ;
– при виявленні механічних пошкоджень вироби ;
– при відмові виробу внаслідок неправильної установки / монтажу;
– при виявленні слідів несанкціонованого ремонту виробу ;
– у разі відмови споживача надати автомобіль для з’ясування умов експлуатації та причин відмови виробу (крім винятків зазначених у гарантійному талоні) ;
7 . Авторизований сервісний центр здійснює перевірку виробів тільки в тому випадку , якщо виріб змонтовано на автомобіль , на якому було зафіксовано відмову виробу , а сам автомобіль надано для проведення діагностичних робіт необхідних для з’ясування умов експлуатації та причин відмови виробу. Це необхідно з тієї причини , що відмова виробу може бути наслідком будь-якої іншої несправності автомобіля. У цьому випадку новий виріб буде також виведено з ладу, для Вас це означає додаткові витрати і втрату часу .
8 . Без надання автомобіля може бути проведено перевірку таких виробів:
– дизельні розпилювачі (за умови надання його для перевірки разом з форсункою ) ;
-дизельні форсунки ;
– дизельні ТНВД і їх елементи ( за умови надання ТНВД ) ;
– зарядні пристрої для стартерних акумуляторних батарей.
9 . У разі визнання сервісним центром браку в матеріалі або виробничого браку сервісний центр ремонтує виріб , а при неможливості ремонту обмінює покупцеві несправний виріб на новий ( справний) . Ремонт або заміна виробу відбувається за рахунок виробника.
10 . У разі відсутності необхідних запасних частин або виробу для заміни на складі сервісного центру сервісний центр замовляє їх для проведення гарантійного ремонту або гарантійної заміни .
11 . Після заміни клієнтові ( покупцеві ) несправного виробу на новий ( справний ) несправний виріб , що вийшов з ладу з вини виробника , залишається власністю виробника і не підлягає поверненню споживачеві .
12 . У разі визнання сервісним центром порушень інструкції з експлуатації, обслуговування або монтажу , використання не за призначенням або некомпетентним чином , недостатнього догляду , а також при спробах несанкціонованого ремонту сервісний центр залишає за собою право вимагати у клієнта (покупця ) відшкодування своїх збитків , пов’язаних з перевіркою вироби . Ремонт або заміна виробу відбувається за рахунок покупця.

 

Гарантія не поширюється:
• на природний знос деталей, вузлів Продукції (свічки, деталі ходової частини, зчеплення, гальмівні колодки і т. Д.);
• на пошкодження, викликані порушенням правил експлуатації Продукції;
• на Продукцію, яка використовується в спортивних змаганнях;
• на несправності, що виникли під впливом зовнішніх чинників (кислотні дощі, стихійні лиха і т.д.);
• при недостатньому догляді за Продукцією;
• на Продукцію, реалізувати не через мережу офіційних авторизованих дилерів;
• на Продукцію з неправильно оформленою сервісною книжкою (відсутній ідентифікаційна вклейка, дата продажу, печатка продавця і т.д.)
• на Продукцію, що пройшла технічне обслуговування або ремонт на СТО, яка не входить в сервісну мережу;
• на Продукцію, на якій встановлено додаткове обладнання, яке не затверджене заводом-виробником;
• якщо продукція не укомплектована, або укомплектована з порушеннями норм комплектації Продукції, рекомендованих заводом-виробником;
• на Продукцію, яка отримала пошкодження в результаті дорожньо-транспортної пригоди.

 

Закрити
Ім'я *
Номер *
Час дзвінка