Підбір запчастин

та ремонт

Вашого автомобіля

Замовити зворотній дзвінок

Встановлення автосигналізацій, парктроніків, центральних замків

    Сигналізація
Автомобіль потребує захисту, тому сигналізація – це не розкіш, а міра першої необхідності. Найпоширеніший спосіб охорони транспортного засобу – сигналізація.
Сучасні автосигналізації є суттєвою перешкодою викрадачам і допомагають зробити експлуатацію автомобіля помітно зручніше.
Ми допоможемо Вам   правильно вибрати сигналізацію, і професійно її встановити. Адже ефективність сигналізації безпосередньо залежить від установки.
Парктронік – це додаткове обладнання, що встановлюється на автомобіль з метою позначити габарити авто чутливими датчиками паркування, які реагують на різні перешкоди. Паркувальний радар сповіщає про наближення до бордюрів, стовпів, дерев і будь-яких інших перешкод. У темний час доби, коли перешкоди погано помітні, під час паркування в обмеженому просторі, парктронік добре відпрацює габарити авто.
Установка парктроніка включає в себе урізку датчиків в бампер, монтаж блоку управління в багажному відділенні, прокладка кабелів, установка дисплея. Установка парктроніка розрізняється кількістю встановлюваних датчиків. Установка датчиків парковки проводиться як в задній бампер, так і в передній. У задній бампер автомобіля встановлюється 4 ультразвукових датчика парктроніка. При установці парктроніка в передній бампер, використовуються від двох до чотирьох датчиків.
Установка парктроніка попередить можливі неприємності і подальший ремонт автомобіля, який, як правило, обходиться дуже дорого.
Якщо Ви вирішили оснастити свій автомобіль системою парктронік, то сміливо можете звертатися до нас.

Закрити
Ім'я *
Номер *
Час дзвінка