Підбір запчастин

та ремонт

Вашого автомобіля

Замовити зворотній дзвінок

Регулювання світла фар

Рух вночі вимагає від водія великих фізичних і моральних зусиль, більше уваги і уміння аналізувати дорожню ситуацію.
Звичайно, вночі краще спати, а не їздити на автомобілі. Такий висновок напрошується, якщо подивитися на статистику, згідно якої в темний час небезпека зробити наїзд на пішохода збільшується в 9 разів, на велосипедиста – приблизно в 2,6 разу, на нерухому перешкоду – в 2 рази. Проте немає такого автомобіліста, якому не доводилося їздити вночі.
При неправильному регулюванні світла фар Ви піддаєте небезпеці всіх зустрічних і попутних водіїв, оскільки можете їх засліпити і бути винуватцем дорожньо-транспортної події. Важко їхати і Вам, тому що при поганій освітленості дороги перед машиною, збільшується вірогідність потрапити у велику неприємність. Наприклад, можна не побачити хто чи що стоїть на узбіччі або на проїжджій частині, не говорячи вже про наші історичні «нерівності доріг». З регулюванням фар жартувати не варто. При експлуатації автомобіля в темний час доби найважливішим питанням є правильне регулювання світла фар. Напрям світлових пучків повинен бути таким, щоб дорога перед автомобілем добре освітлювалась, і в той же час, водії зустрічного транспорту не засліплювалися світлом фар вашого автомобіля.

Якщо Ви не впевнені, що світло ваших фар відрегульовано правильно — відвідайте Бош Авто Сервіс “Команда”. Тут  цю процедуру завжди можуть зробити якісно та професійно.

Закрити
Ім'я *
Номер *
Час дзвінка