Підбір запчастин

та ремонт

Вашого автомобіля

Замовити зворотній дзвінок

Комп’ютерна діагностика та ремонт всіх систем автомобіля

Комп’ютерна діагностика – це гарантія вашої безпеки.
Чому в даний час комп’ютерна діагностика автомобіля стає актуальною і затребуваною послугою? Відповідь проста. Електроніка відіграє все більшу роль в автомобілі. Електронні системи припускають наявність в автомобілі найскладніших компонентів і систем на базі комп’ютерів. Такі технічно складні сучасні автомобілі висувають найвищі вимоги – діагностика автомобіля, обслуговування та ремонт тільки на найвищому якісному рівні.

Комп’ютерна діагностика (будь-то діагностика двигуна або систем комфорту) – це ваше право відчувати себе комфортно і впевнено в дорозі. Впевнено і безпечно, незалежно від того, який статус Ви визначили вашому авто – автомобіль як хобі, засіб пересування або розкіш і престиж.

Кожен етап нашої роботи гранично зрозумілий для Вас, оскільки за результатами діагностики ми надаємо повну інформацію про стан автомобіля, а також необхідні заходи щодо усунення виявлених поломок.
1. Майстер попередньо з Ваших слів визначає можливу проблему.
2. Проводимо діагностику і складаємо список виявлених несправностей автомобіля.
3. Складаємо кошторис, який включає в себе перелік необхідних запчастин та робіт із зазначенням термінів виконання.
4. Виконуємо узгоджений список робіт і при виникненні необхідності погоджуємо вартість додаткових робіт, якщо потреба в них виникне в процесі ремонту.
5. Результати приймаються Вами після надання всієї необхідної інформації.
6. Гарантія надається на всі види робіт.

Виникли проблеми з електронікою? Для читання помилок, потрібно спеціальне сучасне діагностичне обладнання. А у нас є все!

Звертайтеся в Бош Авто Сервіс “Команда” – ми знайдемо найкращі рішення для Вашого автомобіля.

Закрити
Ім'я *
Номер *
Час дзвінка