Підбір запчастин

та ремонт

Вашого автомобіля

Замовити зворотній дзвінок

Перевірка та повна заміна гальмівної рідини

В автомобілі не так вже й багато технічних рідин, які забезпечують ефективну і стабільну роботу різних його систем.
Всі вони важливі по-своєму. Але! Якщо відбувається витік моторного масла, то це загрожує всього лише виходом з ладу і подальшим ремонтом двигуна. Якщо проблеми з трансмісійним маслом, то це всього лише, вихід з ладу КПП.
А ось якщо у вас в автомобілі проблеми з гальмівною рідиною, то це порушення роботи гальмівної системи, і пряма загроза безпеці, як вашої, так і оточуючих

Здається, що немає необхідності пояснювати автовласникам важливість грамотного функціонування гальмівної системи. Від справності механізмів і наявності витратних матеріалів, що входять в систему, безпосередньо залежить безпека водія і гальмівний шлях автомобіля. Але якщо про заміну колодок і дисків найчастіше водії замислюються самостійно, то про необхідність заміни гальмівної рідини багато дізнаються тільки від фахівців сервісного центру, коли приїжджають на діагностику зі скаргою на погане спрацьовування гальм.
Гальмівна рідина, як і будь-яка інша експлуатаційна рідина в автомобілі, має свій термін служби, і їй може знадобитися заміна, інакше ризикує значно знизитися ефективність гальмування або збільшиться навантаження на елементи системи.

Причин для заміни ГР існує досить багато. В першу чергу ГР необхідно міняти, так як цей склад працює в украй важких умовах. При їзді в міській межі ГР нагрівається до 150 градусів, а в більш складних умовах (з причепом, по бездоріжжю і так далі) її температура підвищується до 180 градусів. Звичайно, сучасна ГР  витримує і більш агресивні температурні режими до 260 градусів, але при цьому рідини для гальмівних систем володіють однією важливою рисою – гігроскопічність. Це означає, що ГР добре вбирає вологу, за рахунок чого знижується її температура кипіння. Таким чином, за 1 рік експлуатації складу цей показник впаде на 30-50 градусів, уявіть собі, що станеться через 3-5 років?

Стандарт Точка кипіння
(св
іжа/суха)
Точка кипіння
( стара / мокра )
Вязкість при 400
Цельс
ія
Колір  Основа
DOT 3  205 С  140 С  1500  Безколірна або янтарна  поліалкіленгліколь
DOT 4  230 С  155 С  1800 Безколірна або янтарна  борная кислота / гліколь
DOT 4+  260 С  180 С  1200 -1500  Безколірна або янтарна  борная кислота / гліколь
 DOT 5.1  260 С  180 С  900  Безколірна або янтарна  борная кислота / гліколь
DOT 5  260 С  180 С  900  пурпурний  силікон

 
А відбудеться наступне – склад буде закипати, в результаті чого в ньому почнуть утворюватися бульбашки повітря. Через це при натисканні на гальмо, частина ТЖ буде переходити до резервного бачок, а її залишку елементарно не буде вистачати для створення необхідного тиску. В результаті педаль гальма буде просто «провалюватися».

Якщо у Вашого авто  потрібно замінити гальмівну рідину, спеціалісти на Бош Авто Сервіс «Команда» зроблять це надійно та відповідно до технічних вимог Вашого авто. До Ваших послуг професійні спеціалісти, спеціалізоване обладнання  та завжди в наявності потрібні запчастини.

Для точної діагностики стану гальмівної рідини на Бош Авто Сервіс «Команда» застосовується тестер гальмівної рідини BFT 100 виробництва БОШ. Для повної заміни гальмівної рідини застосовується трикамерний пристрій  GS-422  з пневматичним принципом роботи.

Закрити
Ім'я *
Номер *
Час дзвінка