Підбір запчастин

та ремонт

Вашого автомобіля

Замовити зворотній дзвінок

Проточка гальмівних дисків

Водіння автомобіля передбачає часті розгони і зупинки. Деталі гальмівної системи працюють у важких умовах і сильно нагріваються. Неоднорідність матеріалу, з якого виготовляються колодки, призводить до того, що в процесі роботи на поверхні дисків утворюються поздовжні канавки і борозни, знос гальмівного диска відбувається нерівномірно.
У місті або на трасі після інтенсивної  їзди нагріті до високих температур гальмівні диски разом з колесами потрапляють в калюжу, в результаті різкого перепаду температур може статися викривлення диска, диск “веде”.
Шорсткість робочої поверхні (подряпини) – результат, наприклад, попадання бруду, дрібних каменів, пізня заміна гальмівних колодок, коли на частині поверхні колодка була зношена до металу.

Деформація гальмівного диска автомобіля на зображенні 1;

Нерівномірна товщина по колу на зображенні 2;

Утворення «буртиків», відколів, тріщин на гальмівному диску на зображенні 3;
Чим загрожує знос гальмівних дисків
-Биття в рульове колесо або педаль гальма при гальмуванні (викривлені передні гальмівні диски) або вібрація всього автомобіля при гальмуванні (викривлені задні гальмівні диски).
-Знижується керованість автомобілем.
-Збільшується гальмівний шлях автомобіля через нерівномірного прилягання гальмівної колодки до гальмівного диску.
-Збільшений знос колодок.
-Ризик заклинювання.
Що робити, щоб вирішити проблему

1. Проточка гальмівних дисків без зняття з автомобіля
Проточка гальмівних дисків дозволяє заощадити на заміні гальмівних дисків. Але, тільки в тих випадках, коли товщина гальмівного диска дозволяє зробити операцію по проточці, без порушень мінімальних допустимих величин товщини гальмівного диска.

Проточка на стенді проводиться без зняття гальмівних дисків швидко і ефективно. Конструкція стенду і високоточної автоматична токарна обробка забезпечує ідеальну якість диска і безпеку гальмівний пари.

Пересувні верстати складаються з електромеханічного приводу обертання диска і блоку з різцями. Перед проточкою привід, встановлений на штативі співвісно з оброблюваних диском, з’єднують з ним за допомогою перехідної скоби. Блок різців кріплять на корпусі підшипника або на поворотному кулаці (замість знятого гальмового супорта) так, щоб диск розташовувався симетрично між різцями.
При такій схемі ремонту враховується реальний стан супорта, маточини і диска, що дозволяє після проточки отримати величину биття диска не більше 0,01 мм.
У деяких випадках (наприклад, при зносі колісного підшипника) якість проточки може виявитися нижче. У таких ситуаціях майстра спочатку пропонують клієнту замінити зношені вузли або відрегулювати їх (вибрати люфт в підшипнику і т.д.).

Диски відновлюють не тільки коли пошкодження явно виражені – проточка може знадобитися при черговій плановій заміні гальмівних колодок, тому що навіть при нормальній експлуатації поверхню дисків виробляється нерівномірно.
Проточка бажано.

Наша СТО включила проточку гальмівних дисків в список регламентних робіт і пропонуємо Вам скористатися цією послугою.

Закрити
Ім'я *
Номер *
Час дзвінка