Підбір запчастин

та ремонт

Вашого автомобіля

Замовити зворотній дзвінок

Заміна мастила в АКПП

Автоматичні коробки передач АКПП почали встановлюватися на серійні автомобілі в середині 30-тих років минулого століття, а до 50-х вже стали звичайним явищем для американських автомобілів. Автолюбителі відразу оцінили зручність і безпеку керування автомобілями з АКПП, коли водієві не потрібно відволікатися на вибір і перемикання передач. Єдиним їх недоліком була і залишається висока ціна. Висока собівартість автоматичних коробок передач зумовлена як складністю конструкції, так і дорожнечею матеріалів. Для продовження терміну служби коробки Вашого авто, необхідно пам’ятати деякі прості правила:

1. Виконувати своєчасну заміну рідини АКПП – це необхідна профілактична міра. Термін заміни масла залежить від типу АКПП, звичайно, за нормальних умов експлуатації рекомендується його міняти через 60-70 тисяч кілометрів пробігу автомобіля (або через 2 роки) та через 25-30 тисяч кілометрів (або через 1 рік), якщо умови експлуатації відмінні від нормальних (наприклад, експлуатація в умовах мегаполісу,  постійна експлуатація машини з повним завантаженням і т.п.).

2. Використовувати тільки рекомендовані виробником трансмісійні рідини та присадки, призначені для певних типів передач.

3. Міняти фільтр АКПП при кожній заміні рідини.

4. При підборі рідини враховувати умови експлуатації автомобіля та додаткові навантаження (швидкісний режим, бездоріжжя, буксирування)

Поміняти масло в АКПП можна двома способами:
I. Часткова заміна масла. Зливається мастила стільки, скільки може витекти, і заливається така ж кількість. Таким чином замінюється 30-40% мастила. До такого способу вдавалися багато років, поки не з’явилося обладнання, що надає можливість замінити мастило повністю.
II. Повна заміна мастила. Спеціальне обладнання підключається до масляної системи АКПП і проводиться 100% заміна мастила в три етапи:
– Промивається система АКПП спеціальною рідиною;
– Старе мастило міняється на нове методом продавлювання. Нове масло витісняється старим і таким чином проводиться повна його заміна;
– Міняється фільтр і прокладка піддона.

Завдяки тому, що заміна рідини здійснюється під тиском система АКПП очищається на 100% і в ній не залишається старе масло і всілякі відкладення.

Закрити
Ім'я *
Номер *
Час дзвінка