Підбір запчастин

та ремонт

Вашого автомобіля

Замовити зворотній дзвінок

Заправка кондиціонерів

Автомобільні кондиціонери відіграють величезну роль в створенні комфорту у вашому автомобілі і дозволяють в жарку пору року насолоджуватися приємною атмосферою в салоні. Створення сприятливого мікроклімату в автомобілі грає важливу роль для вашого здоров’я.  Кожному автолюбителю не раз доводилося переконуватися в тому, влітку кабіна машини від променів сонця сильно прогрівається, це викликає швидке стомлення і погане самопочуття, а, отже, знижує швидкість реакції.
Мікроклімат в салоні авто і взимку, і влітку підтримується завдяки спеціальному обладнанню. Якщо від морозів рятує пічка, то в літню спеку допоможе тільки автокондиціонер. Але вам необхідно пам’ятати про необхідність якісного облуговування кліматичних пристроїв. Зокрема, автокондиціонери вимагають періодичної заміни фреону або, як його ще називають, холодоагенту.
Заправку автокондиціонера здійснювати слід систематично – раз в 1-2 роки через те, що з’єднувачі в автомобільних кондиціонерах різьбові, з гумовими ущільнювачами, на відміну від зварних в побутових кондиціонерах. Від впливу вібрацій, впливу перепаду температури і т.д. відбувається поступова зміна властивостей ущільнювачів, через що холодоагент з системи поступово випаровується. При заправці кондиціонера крім дозаправки фреону, замінюється масло, розчинене в холодоагенті, яке змащує всі елементи кондиціонера.

Надійність і довга служба кондиціонера залежить від якості фреону. Згодом якість погіршується, і тоді необхідна заміна кондиціонера.
Заміну холодоагенту потрібно проводити не так часто, як ви думаєте. Зверніть увагу на наступні симптоми, які свідчать про недостатній рівень фреону:
• коли заданий температурний режим не відповідає дійсності;
• коли іній і ожеледь з’явилися на з’єднаннях зовнішнього блоку.
Існує і дві слідчі причини витоку фреону:
• природні процеси;
• несправність кондиціонера.
У будь-якій ситуації діагностику і визначення необхідних робіт повинні здійснювати фахівці.

Заправка автокондиціонерів на нашому автосервісі проводиться за допомогою спеціальної автоматичної установки, в якій визначається кількість фреону до і після заправки. Вона підключається до системи автомобіля, відкачує фреон, формує вакуум в системі, потім закачує відповідно нормативним показникам.
Діагностика, дозаправка або заправка автомобільного кондиціонера – обов’язкова процедура, яку необхідно проводити кожні два роки.
Не забувайте про це, і Ваш кондиціонер прослужить Вам довгий час.

Закрити
Ім'я *
Номер *
Час дзвінка