Підбір запчастин

та ремонт

Вашого автомобіля

Замовити зворотній дзвінок

Встановлення ГБО

Ціни на бензин ніколи не знижуються, а постійно ростуть вгору. Тому вже сьогодні автовласники задумуються над тим, як можна зекономити кошти, покращити роботу свого автомобіля, і водночас подбати про екологію довкілля. Нині нові системи газобалонного обладнання зняли питання про компроміс між економією і збереженням потужності двигуна. Основна перевага ГБО в тому, що газова система дозволяє експлуатувати автомобіль як на газі, так і на бензині. Газове обладнання перестало бути альтернативою бензину, і сьогодні, даючи двократну економію, є безперечним лідером. Переобладнання автомобіля на систему ГБО окуповується надзвичайно швидко. При цьому Ви одразу відчуєте економічний ефект при експлуатації свого авто, а заощаджені кошти витратити на власне задоволення. Більш того, якщо Ви бажаєте придбати новий автомобіль, система ГБО може бути демонтована та без проблем встановлена на Ваше авто і продовжить служити ще протягом тривалого часу. Наші працівники встановлять газобалонне обладнання у Вашому авто, і замість постійних витрат на бензин, Ви щоразу з насолодою будете заправляти повний балон на газових заправках. При цьому деталі Вашого двигуна будуть мати набагато більший термін експлуатації, що допоможе зекономити кошти на планових ремонтах. Ваш автомобіль буде екологічно безпечним. На ринку встановлення та сервісу ГБО ми уже понад десять років. Тому сьогодні можемо впевнено говорити про надійність та гарантію на наше обладнання і послуги. Ми встановимо ГБО на ваш автомобіль, і Ви відчуєте суттєву різницю! Досвід набувається з часом. Довіртеся професіоналам!

Переваги:

1. ГБО – це в першу чергу екологічно чиста установка, у вихлопі при роботі на газі міститься менше шкідливих речовин, у тому числі СО (майже у два рази менше).

2. Економія грошей в 2 рази при використанні газу, у порівнянні з бензином.

3. Газ має більше високе октанове число (порядку 100 і навіть вище залежно від складу). Відповідно, неможливі детонаційні пошкодження двигуна.

4. Зменшується знос циліндро-поршневої групи, газ згоряє повільніше й тиск у циліндрах наростає не так швидко – у результаті ударні навантаження на деталі двигуна менше.

5. Завдяки кращому сумішоутворенню газу з повітрям у ГБО, (в порівнянні бензином) і тому, що газова суміш рівномірніше розподіляється по циліндру – двигун працює м’якше й тихіше. Крім того, після пуску холодного двигуна на газі можна їхати практично відразу, не потрібно тривалого прогріву, як на бензині.

6. Газ не розріджує моторне масло, тому масло можна міняти рідше, ніж при експлуатації на бензині.

7. Практично не утворюється нагару, що позбавляє від калильного запалювання і детонації в двигуні.

8. Газ в порівнянні з бензином значно чистіше, тому в паливну систему не потрапляє бруд.

Закрити
Ім'я *
Номер *
Час дзвінка