Підбір запчастин

та ремонт

Вашого автомобіля

Замовити зворотній дзвінок

Вимірювання лако-фарбового покриття автомобіля

Немає хорошого кузова – немає автомобіля. Набір запчастин і не більше того. Так само «бляшанка» є найдорожчим видом ремонту. Саме кузов першим отримує пошкодження в ДТП, саме він страждає від дорожнього абразиву, вигоряє на сонці, затирається на мийці і т.д. Огляд і первинне визначення стану автомобіля завжди починається з детального огляду кузова і стану його лакофарбового покриття (ЛФП).
Можна завуалювати пошкодження підвіски, проблеми двигуна, навіть освіжити пошарпаний салон, але заховати кузовні дефекти не можна.

Для визначення стану та перевірки ЛФП  ми застосовуємо прилад для вимірювання товщини фарби кузова. Маючи в своєму розпорядженні сучасний прилад ми можемо з дуже високим ступенем точності (похибка вимірювання складає всього 1-3 мкм, (1 мкм (мікрон) = 1/1000 мм) визначити товщину ЛФП  , виявити місця кузовного ремонту і скласти загальну картину пошкоджень отриманих машиною до ремонту. Як правило, для визначення граничної товщини ЛФП кузова використовуються дані заводів-виготовлювачів. Відповідно до них максимальна товщина фарби кузова становить від 70 до 130 мкм, а на кутах і заокругленнях може доходити до 180 мкм в залежності від марки авто . Наприклад для своїх машин не шкодують фарби Volvo і Citroen, хороша і стабільна товщина ЛФП у німців, а от японці в більшості своїй красочку економлять. Ну і звичайно попереду планети всієї в економії лакофарбового матеріалу вітчизняні виробники, шар фарби ВАЗу становить всього близько 60 мкм .
Якщо товщина нанесеного на кузов лакофарбового покриття перевищує номінал в два рази – на обличчя спроба приховати відколи й дрібні подряпини. Якщо прилад показує 300-400 мкм, то ми вже маємо справу не просто з фарбуванням, а з ремонтом із застосуванням шпаклівки. У тому випадку, якщо прилад показує 400-500 мкм і до безкінечності – перед нами погано виконаний ремонт. Очевидно, що машину готували на продаж і «ліпили» кузов з шпаклівки не особливо вдаючись до рихтування металу.
За статистикою з 10-ти оглянутих машин 7-8 в тій чи іншій мірі піддавалися кузовному ремонту, з них 3-4 вельми значному і грубому.
В принципі, пошкодження 1-2 навісних деталей кузова (наприклад крило або двері) не є чимось з ряду геть що виходить.

У нас проведуть огляд ТЗ з допомогою вимірювального приладу та підготують висновок про характер дефектів лакофарбового покриття.

Закрити
Ім'я *
Номер *
Час дзвінка