Підбір запчастин

та ремонт

Вашого автомобіля

Замовити зворотній дзвінок

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВОДІЇВ

ЕКСПЕРТ ПОЯСНИВ, ЯКІ МОТОРНІ МАСЛА КАТЕГОРИЧНО НЕ МОЖНА ЗМІШУВАТИ

Якщо під час поїздки ви виявили, що рівень мастила в силовому агрегаті знаходиться на критичному рівні або, наприклад, загорівся індикатор аварійного тиску масла на панелі приладів, то потрібно терміново вживати заходів.

Експерт зазначив, що насамперед необхідно переконатися у відсутності течі олії із силової установки. Якщо сильної течі немає, двигун працює рівно, а тяга в межах норми, можна продовжувати рух своїм ходом. Якщо в багажному відсіку немає оригінального масла на доливку, то можна залити перше масло, але обов’язково моторне. Підійде будь-яке, тому що ніяка моторна олія не принесе такої шкоди, як її недолік.

Діставшись пункту призначення, необхідно дізнатися причину падіння рівня та замінити масло в силовій установці на нове, рекомендоване автовиробником.

Найкращий варіант — возити із собою мінімум літр тієї олії, яка використовується у двигуні. Але якщо його немає, то залити масло іншого виробника з рівнем якості та в’язкості не нижче, ніж допустимо для вашого двигуна, абсолютно безпечно, і так можна їздити навіть до наступної заміни.

Закрити
Ім'я *
Номер *
Час дзвінка