Підбір запчастин

та ремонт

Вашого автомобіля

Замовити зворотній дзвінок

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВОДІЇВ

ЯК ПРАВИЛЬНО ЇЗДИТИ НА АВТОМОБІЛІ ВОСЕНИ

Восени на дорогах може стати небезпечно через дощі, опале листя та різких перепадів температур. Також можуть завдати неприємностей і тумани. Такі умови ускладнюють їзду на автомобілях.

Пересуватися на автомобілі восени під час падіння листя і дощів потрібно обережно і дотримуватися всіх правил безпеки.

Опале листя на дорозі можуть сильно погіршити зчеплення автомобіля з дорогою, тому такі ділянки дороги потрібно проїжджати дуже обережно, без високих швидкостей і різкого гальмування.

Під час дощу дорога стає слизькою, так як на проїжджій частині утворюється водяна плівка. Не можна в такі періоди здійснювати різкі маневри і екстрено гальмувати. Не варто й перевищувати швидкісні режими, а бажано – скидати швидкість до мінімуму. Гальмувати в таку погоду потрібно плавно і повільно.

Через різкі перепади температури теж можуть виникнути проблеми. Вночі температура може падати до 0 градусів, а вдень знову прогріватися до +20 градусів. Ночами через низьку температури і сильної вологості на дорогах може з’явитися дуже тонкий шар льоду, який побачити вельми складно.

Будьте обережні, коли виїжджаєте на автомобілі рано вранці і дотримуйтеся дистанції в потоці машин. На слизькій дорозі потрібно обов’язково дотримуватися цього правила, щоб встигнути загальмувати перед автомобілем, який їде попереду.

Як рекомендують експерти, не варто набирати швидкість на мокрому асфальті, а перед поворотом завжди потрібно сповільнюватися. Особливо варто бути обережними на сліпих ділянках дороги або в незнайомих місцях.

Щоб не втратити контроль над автомобілем, перед калюжею потрібно знизити швидкість – це допоможе колесам добре зчепитися з дорожнім покриттям при попаданні в воду.

Літню гуму на початку осені міняти необов’язково на зимову – в період дощів вона може бути зручна, так як в ній є спеціальні водовідвідні канали.

Пам’ятайте про те, що восени темніти на вулицях починає рано, а люди в цей час тільки повертаються додому і на вулицях може бути живе і хаотичний рух. Знижуйте швидкість до 50-60 км / на годину в таких районах містах.

Важливо! З 1 жовтня поза населеними пунктами потрібно буде їздити з увімкненими фарами. Варто дотримуватися цього правила і в містах під час дощу або туману. Так не тільки ви будете краще бачити дорогу, але і будете більш помітними для інших учасників дорожнього руху.

Перед виїздом з дому завжди перевіряйте прогноз погоди, щоб бути готовими до різкої зміни погодних умов.

Закрити
Ім'я *
Номер *
Час дзвінка