Підбір запчастин

та ремонт

Вашого автомобіля

Замовити зворотній дзвінок

Новини від БОШ

Bosch і Microsoft переведуть автомобілі на хмарну платформу

Компанії  Bosch і Microsoft повідомили про підписання угоди, в рамках якого буде розроблена платформа для безшовного підключення автомобілів до хмари.

Як  зазначається, мета цієї колаборації – спростити і прискорити розробку і установку автомобільного ПЗ протягом усього терміну служби автомобіля відповідно до стандартів якості індустрії. Нова  платформа на базі Microsoft Azure буде включати програмні модулі від Bosch, дозволить розробляти і встановлювати ПО в блоки управління і автомобільні комп’ютери.

Також   повідомляється, що ще одним напрямом співпраці стане створення інструментів, що підвищують ефективність процесу розробки ПО. Це,  в свою чергу, сприятиме впровадженню інновацій і зниження витрат на розробку автомобільного ПЗ всередині і між організаціями. Для  водіїв платформа дасть більш швидкий доступ до нових функцій і цифрових послуг.

Компанії мають намір зробити нову програмну платформу доступною для перших прототипів автомобілів до кінця 2021 р

«Bosch  вже сьогодні надійно оновлює ПО автомобілів дистанційно. За допомогою  комплексної  платформи для автомобілів з ПО ми хочемо і далі розширювати можливості автовиробників по розробці нових функцій і прискоренню їх виконання », – заявив Маркус Хейн, член правління Robert Bosch.

«Наша  співпраця з Bosch об’єднує досвід одного з провідних світових автомобільних постачальників з міццю хмарних обчислень Microsoft, AI і GitHub, – зазначив Скотт Гатрі, виконавчий віце-президент Cloud + AI, Microsoft. – Оскільки  програмне забезпечення швидко стає ключовим фактором диференціації в автомобільній промисловості, наша мета – допомогти  підприємствам прискорити надання унікальних послуг в області мобільності для легкових автомобілів і комерційних автопарків на належному рівні ».

Програмне  забезпечення  буде  грати все більш важливу роль в майбутніх поколіннях автомобілів. Без  ПЗ  не були б можливі нові тренди в індустрії, такі як електромобільні, автономне водіння і сучасні послуги в мобільності.  Вони вимагатимуть більш частого оновлення та модернізації в майбутньому. Однак  жорсткі вимоги безпеки протягом усього терміну служби автомобіля  роблять оновлення бездротового програмного забезпечення та цифрові послуги для автомобілів дуже складними. Широкий спектр різних серій і моделей ускладнює процес.

Bosch  привнесе в співробітництво глибоке розуміння електричної та електронної архітектури, блоків управління і автомобільних комп’ютерів, необхідних для дистанційного поновлення автомобіля.  Крім того, компанія надасть свою експертизу, а також програмні продукти та засоби розробки для автомобілів.  Сюди входить базове і проміжне ПО для автомобільних комп’ютерів і блоків управління, а також хмарні програмні модулі для оновлення всього автопарку. Наявність всеосяжної програмної платформи від автомобіля до хмари дозволить знизити складність розробки програмного забезпечення і системної інтеграції автомобіля.

«Таким чином, ми створимо умови для того, щоб бездротові поновлення працювали так само гладко і зручно в автомобілях, як і в смартфонах», – сказав Хейн. Предінтегрірованная платформа значно знизить складність бездротових оновлень, які допоможуть забезпечити постійне оновлення ПЗ автомобіля. Це стане можливим завдяки тому, що архітектура програмного забезпечення автомобілів і хмари тепер будуть бесшовно поєднуватися один з одним.

Bosch і Microsoft планують збагатити існуючі інструменти для розробників, що допоможе автовиробникам і постачальникам спростити і прискорити розробку власного ПО, одночасно адаптуючись до унікальних завдань автомобільної промисловості. Компанії планують використовувати повністю інтегровану корпоративну платформу GitHub і зробити доступними для всіх бажаючих важливі частини нової програмної платформи на GitHub.com для повторного використання коду і обміну передовим досвідом в галузі.

Закрити
Ім'я *
Номер *
Час дзвінка