Підбір запчастин

та ремонт

Вашого автомобіля

Замовити зворотній дзвінок

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВОДІЇВ

Названі 5 шкідливих водійських звичок, які призводять до швидкої поломки авто

В каких городах водители больше времени проводят за рулем. Исследование

Про власного «залізного коня» мріє багато людей. І звичайно, будь-який автомобіль, як і будь-яка інша річ, може зламатися. Але буває так, що автомобіль «заганяє в труну» його ж господар своїми «шкідливими» звичками. Про них і піде мова далі. Отож:

1. Порожній бак: краще заправитись

5 водійських звичок, які вкорочують віку авто – Твоя МАШИНА

Ніколи не варто спустошувати насухо паливний бак, особливо якщо автомобіль прожив уже не один рік. Якщо автомобіліст не виховає в собі звички своєчасно і багато заправлятися, він ризикує витратити немалі суми на ремонт всієї паливної системи. В ідеалі, бак завжди бути заповненим хоча б на 1/4 від свого об’єму. Варто також знати, що заправляти краще відразу і повністю, а не кілька разів і потроху.

2. Не перевантажуйте автомобіль!

Freshers, don't fret over your first day! - Pads for Students Blog

Після покупки автомобіля варто з’ясувати, яку саме масу навантаження він здатний витримати. Перевантаження є справжнім вбивцею автомобілів. Не варто занадто сильно навантажувати машину, адже це сприяє прискореному зносу деталей авто, більше того, істотно підвищуються ризики для життя і здоров’я водія та пасажирів у разі ДТП або просто екстремальної ситуації на дорозі.

3. Недбале водіння не тільки дратує оточуючих, а й шкодить авто

Найвищі штрафи за порушення ПДР в світі: список країн

Складно повірити, проте це дійсно шкідлива звичка властива дуже багатьом водіям. Занадто різкий старт. Занадто різке гальмування. Їзда на непрогрітому авто. Все це і багато іншого зроблене без нагальної потреби сприяє розносу деталей, скорочуючи термін життя автомобіля.

4. Ручне гальмо — порятунок автомобіля

Чому не тримає ручник (не працює гальмо стоянки). Основні причини - Dexpens

Багато водіїв помилково вважають, що ручне гальмо слід використовувати тільки в тому випадку, якщо автомобіль залишається на схилі. Використовувати ручне гальмо в цих ситуаціях дійсно потрібно, для того, щоб автомобіль нікуди не покотився. Однак, не варто нехтувати використанням цього виду гальма і в ситуаціях, коли машина стоїть на рівній, прямій поверхні. Чому? Та тому, що ручне гальмо дозволяє істотно скоротити навантаження на зчеплення автомобіля, а значить, продовжить його життя.

5. Рука на важелі — загроза для автомобіля

5 водійських помилок, які завдають шкоди механічній коробці передач -  Dexpens

Деякі водії стверджують, що якщо систематично класти руку на важіль коробки передач, це погано позначається на самій коробці. Наскільки справедливе це твердження? Сказати насправді складно. Досі ніхто не знайшов достатньої кількості аргументів, щоб спростувати або підтвердити це. Однак, одне відомо точно, якщо залишати лише одну руку на кермі під час їзди, істотно підвищується ризик ДТП, а що сильніше може нашкодити автомобілю на дорозі, ніж зіткнення з іншим автомобілем?

Закрити
Ім'я *
Номер *
Час дзвінка