Підбір запчастин

та ремонт

Вашого автомобіля

Замовити зворотній дзвінок

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВОДІЇВ

Чим режим самоізоляції небезпечний для вашого автомобіля

Режим самоізоляції змусили багатьох автомобілістів проміняти своїх залізних коней на затишні дивани, і вести осілий спосіб життя. При цьому багато хто з них не замислюються, що тривалий простій автомобіля негативно впливає на нього.

Багато автомобілістів напевно помічали, що після тривалого простою автомобілі погано заводяться, втрачають в потужності, сіпаються при їзді. Пов’язано це з «деградацією» пального, яке, як і всі продукти, має обмежений термін зберігання і придатності.

Як правило, нинішній бензин зберігає свої властивості не більше року. Але це при ідеальних умовах, які не забезпечує бак автомобіля.

Таке відбувається з кількох причин. Наприклад, фракції, що підвищують октанове число, мають властивості швидко випаровуватися, якщо не забезпечена герметичність тари. Тому перед тим, як поставити автомобіль надовго у гараж, переконайтеся, що кришка бензобака щільно закручена.

Але навіть якщо ви виконали перший пункт, то взаємодія палива з киснем, який напевно присутній в напівпорожньому баку, неодмінно окислить його, що в свою чергу знизить характеристики бензину.

До всього іншого, присадки, які додають в сучасне паливо для підвищення октанового числа, також мають властивості розкладатися при неправильному зберіганні пального всього-то за пару тижнів. А дрібні фракції, що містяться в паливі, при довгому простої автомобіля осідають на дно, утворюючи досить небезпечний осад, який згубно впливає навіть на паливну систему автомобіля.

Самоізоляція – це звичайно добре, але хоча б кілька разів на тиждень варто вигулювати свій автомобіль, даючи можливість переміщатися паливу в баку, попрацювати системам автомобіля, підвісці і шинам, щоб ті не застоювалися в одному положенні.

Закрити
Ім'я *
Номер *
Час дзвінка