Підбір запчастин

та ремонт

Вашого автомобіля

Замовити зворотній дзвінок

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВОДІЇВ

Фахівці розповіли, як підготувати автомобіль до спекотного літа

Експерти поділилися секретами того, як підготувати автомобіль до спекотного літа.

Червень, липень і серпень 2020-го року повинні побити рекорди температур, і фахівці розповіли про те, на що звернути увагу перед настанням спекотного літа.

Перш за все варто ретельно очистити кузов автомобіля і навести лад в салоні, а також заглянути в нішу запасного колеса, адже там могла зібратися вода, яка може стати причиною появи цвілі і корозії. Після цього необхідно проінспектувати підкапотний простір на предмет підтікань мастила і технічних рідин.

Спекотне літо стане справжнім випробуванням для системи охолодження, тому слід очистити радіатор як зовні, так і всередині. Слід промити радіатор, а відпрацьований антифриз замінити і утилізувати. Перш ніж заливати нову рідину, варто промити систему водою. Приділити увагу необхідно і пробці розширювального бачка, оскільки несправна кришка може не скинути тиск в потрібний момент, що призведе до поломок системи охолодження.

Далі рекомендується оглянути патрубки системи охолодження, адже через перепади температур вони можуть лопатися і протікати.

Закінчивши з системою варто оглянути і помпу разом з ременем ГРМ. Навіть невеликі потьоки навколо помпи можуть сигналізувати про її швидкий вихід з ладу.

Закрити
Ім'я *
Номер *
Час дзвінка