Підбір запчастин

та ремонт

Вашого автомобіля

Замовити зворотній дзвінок

Новини від БОШ

У Німеччині системою допомоги при паркуванні у стандартній комплектації оснащено більше автомобілів С-класу, ніж преміум-сегмента

  • У 2017 році більше половини нових автомобілів у Німеччині були оснащені системою екстреного гальмування у стандартній комплектації
  • Д-р Дірк Хоайзель: «Системи допомоги водієві – пристрої, які не тільки роблять водіння більш зручним – вони можуть врятувати життя».
  • Штутгарт, Німеччина – Системи допомоги при паркуванні, тримання смуги руху та попередження засинання водія за кермом – тільки частина критично важливого функціоналу при виборі нового авто. Популярність оснащення автомобілів системами допомоги водієві неухильно зростає. «Все більше і більше покупців хочуть автомобіль, який сам передбачає подальший рух і навіть втручається у маневрування», – говорить д-р Дірк Хоайзель, член Правління компанії Bosch. Примітно, що найчастіше «розумним паркуванням» у стандартній комплектації оснащуються автомобілі не лише преміум-сегмента, а автомобілі класу В і С. Про це свідчать проаналізовані компанією Bosch дані про нові реєстрації на ринку легкових автомобілів. Якщо ж йдеться про систему, що попереджає водія про небезпеку зіткнення, асистент паркування або камеру заднього виду, то 55% нещодавно зареєстрованих у Німеччині компактних і середніх автомобілів оснащені щонайменше однією з цих систем вже у стандартній комплектації. У той же час для автомобілів преміум-класу цей показник становить всього близько 25%. В цілому 45% нещодавно зареєстрованих автомобілів усіх класів оснащені принаймні однією системою допомоги при паркуванні вже у стандартній комплектації.
  • ЄС планує зробити оснащення автомобілів помічниками з екстреного гальмування обов’язковим
  • Аналіз результатів дослідження показує, що системи допомоги при паркуванні очолюють список найпопулярнішого функціоналу авто в Німеччині. На другому місці – автоматичні системи екстреного гальмування, які допомагають запобігти зіткненню з авто позаду або пом’якшити його наслідки, якщо воно неминуче. «Системи допомоги водієві – не просто корисні пристрої, які роблять водіння більш зручним. Вони можуть врятувати життя», – каже Хоайзель. З цієї причини Європейський Союз готує законодавство, що встановлює вимогу оснащувати системами екстреного гальмування всі нові авто. Очікується, що завдяки цій ініціативі всі нові моделі транспортних засобів повинні бути оснащені такою системою обов’язково, починаючи з 2022 року. Всесвітній форум для узгодження правил у галузі транспортних засобів, що входить до Європейської економічної комісії ООН, розробив рамкові правила для реалізації цієї ініціативи. Форум рекомендує продавати у майбутньому в ЄС та інших країнах тільки легкові автомобілі з системою екстреного гальмування. За оцінками ЄЕК ООН, асистенти з екстреного гальмування здатні рятувати 1 000 життів на рік в ЄС. З усіх нових автомобілів, зареєстрованих у Німеччині в 2017 році, 54% були оснащені такою системою екстреного гальмування проти 38% у 2016 році. Оцінка статистики щодо нових зареєстрованих автомобілів у 2017 році також показала, що крім систем допомоги при паркуванні та гальмуванні набирають популярність ще дві системи: попередження засинання водія за кермом і стеження за смугою руху. Майже половина усіх нових автомобілів може ідентифікувати, коли водій починає впадати в дрімоту, більш ніж один з трьох автомобілів оснащений принаймні однією системою стеження за смугою руху. Крім того, трохи менше чверті автомобілів оснащені адаптивним круїз-контролем (ACC), а в 9% нещодавно зареєстрованих автомобілів у Німеччині вже є частково автоматизована система управління пересуванням заторах. Водії можуть розслабитися під час ускладненого руху, просто активізувавши автоматичне слідування за автомобілем попереду. Така система також контролює старт і прискорення, гальмування і повороти в межах своєї смуги руху.
  • Системи допомоги водієві набирають популярність в Європі
  • Покупці автомобілів не лише в Німеччині все більше покладаються на електронних помічників, які роблять водіння більш безпечним і зручним. Асистенти при паркуванні та автоматичні системи екстреного гальмування все частіше використовуються в інших європейських країнах. Наприклад, помічники при паркуванні особливо популярні у Франції: ними оснащено 85% автомобілів – це найвищий показник серед країн по встановленню таких систем. Завершує список Італія з 44%. Що стосується автоматичних систем екстреного гальмування, то в Бельгії та Німеччині їх частка становить 54%, а в Нідерландах такою системою оснащено 45% нових автомобілів. У той же час частка оснащених цією системою автомобілів в Італії становить 30%, а в Росії – лише 6%.
  • Системи допомоги водієві стежать за складними ситуаціями і допомагають уникнути нещасних випадків або навіть рятують життя. Ось чому Bosch продовжує розробляти постійно зростаючий асортимент систем допомоги водієві, які захищають учасників дорожнього руху і полегшують життя водіям. А в рамках їх безперервного вдосконалення Bosch також створює технічну базу для автоматизованого водіння у майбутньому. Маючи такий досвід, компанія вже сьогодні є одним із лідерів інновацій у багатьох галузях, які необхідні для автоматизованого водіння: радарні системи, штучний інтелект та електронне керування гальмами, трансмісія і рульове керування.
  • Bosch проаналізував статистику реєстрації транспортних засобів за 2017 рік
  • Федеральне автомобільне відомство Німеччини (KBA) повідомило, що у 2017 році у країні було зареєстровано 3,44 млн нових автомобілів. Працюючи з даними від аналітичної компанії JATO Dynamics, Bosch перевірив, які системи допомоги водієві представлені в нових автомобілях у Німеччині, Франції, Іспанії, Великобританії, Італії, Бельгії, Нідерландах і Росії. Bosch проводить дослідження використання систем допомоги водієві з 2013 року.
Закрити
Ім'я *
Номер *
Час дзвінка