Підбір запчастин

та ремонт

Вашого автомобіля

Замовити зворотній дзвінок

Новини від БОШ

Bosch і Veniam забезпечують безперервний обмін даними між автомобілями та іншими учасниками дорожнього руху

  • Дірк Хоайзель: «Bosch використовує багатоканальний підхід у роботі з технологією обміну даними між автомобілями та іншими учасниками дорожнього руху V2X».
  • Блок зв’язку Bosch використовує всі найпопулярніші технології передачі даних.
  • Інтелектуальне програмне забезпечення Veniam обирає тип підключення відповідно до конкретної ситуації.
  • Bosch і Veniam були номіновані на премію на найбільшій у світі виставці електроніки CES 2019 у Лас-Вегасі.

Хільдесхайм, Німеччина/Маунтін-В’ю, США. Правила спілкування між людьми діють і для автомобілів: спільна мова і висока якість зв’язку – умови для хорошої комунікації. Для забезпечення зв’язку між автомобілями та для впровадження безпілотного водіння в майбутньому транспортні засоби повинні мати можливість легко контактувати між собою і з навколишньою дорожньою інфраструктурою. Єдиних стандартів для подібного способу обміну даними, відомого як V2X (Vehicle-to-Everything) або система обміну даними між автомобілями та іншими учасниками дорожнього руху, ще не прийнято. Натомість, у перспективі підтримка зв’язку між транспортними засобами регулюватиметься різними стандартами – кожна країна та автовиробник впроваджуватимуть свої власні. «Якщо говорити про систему V2X, то тут Bosch використовує багатоканальний/багаторівневий підхід. Ми розробили універсальний блок зв’язку, який може працювати з усіма типами передачі даних», – каже Дірк Хоайзель, член правління компанії Robert Bosch GmbH. Суть у тому, що Bosch об’єднує блок підключення і телематичний пристрій, які індивідуально здатні працювати лише з однією технологією передачі, таким чином створюючи єдиний центральний блок зв’язку. Автомобілі зможуть використовувати доступну в містах мережу Wi-Fi, або користуватися мобільним інтернетом, якщо перша відсутня. Управляти цими різноманітними комунікаційними параметрами нескладно завдяки програмним рішенням від резидента Кремнієвої долини – компанії Veniam. Їхня технологія стежить за станом мережі і може автоматично перемикатися з однієї на іншу в конкретних ситуаціях. Таким чином, програмне забезпечення гарантує безперервне підключення до мережі: автомобілі, наприклад, зможуть, попереджати один одного про можливі небезпеки і запобігати їм, у той час як водій буде слухати свою улюблену музику.

Bosch розробляє блок управління для всіх типів передачі даних

Очікується, що до 2025 року кількість підключених до однієї мережі транспортних засобів на дорогах Європи, США та Китаю перевищить 470 мільйонів (джерело: PwC). Спочатку більшість автомобілів будуть підключатися безпосередньо до хмари; але, завдяки V2X, в майбутньому все більше автомобілів зможуть безпосередньо контактувати один з одним, а також з об’єктами дорожньої інфраструктури: світлофорами, дорожньо-будівельними майданчиками, пішохідними переходами, будівлями тощо. Потім вони зможуть попереджати одне одного про потенційні небезпеки на дорогах, наприклад, про затори, аварії або ожеледь. Виходячи з отриманих даних транспортні засоби будуть регулювати швидкість руху, що забезпечить більш плавний трафік, особливо в містах. Однак зараз єдиних стандартів регулювання V2X зв’язку не існує. У той час як Китай використовує технологію мобільного V2X-зв’язку (C-V2X), що базується на мобільних системах зв’язку, Європа і США планують впровадити стандарти передачі даних на основі Wi-Fi (DSRC – бездротової мережі малого радіусу дії та технології інтелектуальних транспортних систем ITS-G5) спільно з C-V2X. Така плутанина і використання різних стандартів зв’язку може призвести до проблем взаємодії між транспортними засобами. На цей випадок у Bosch також є рішення – універсальний блок підключення до мережі. Обладнані ним транспортні засоби зможуть перебувати в загальній мережі незалежно від країни використання. «Завдяки тому, що ми об’єднали дві технології в одну, все більше водіїв по всьому світу зможуть користуватися V2X і кермувати автомобілем безпечно та зручно», – каже Дірк Хоайзель.

Програмне забезпечення Veniam забезпечить надійне підключення

Програмне забезпечення від Veniam підсилює якість з’єднання модуля зв’язку від Bosch. Крім того, програмне забезпечення відстежує витрати і швидкість передачі даних для кожного варіанту підключення. Наприклад, якщо потрібно терміново сповістити водія про те, що перед ним із провулку виїжджає автомобіль, кожна мілісекунда має значення. Така критична інформація повинна передаватися автомобілеві в режимі реального часу за допомогою високонадійних технологій, завжди готових до використання, навіть якщо затрати на передачу таких даних більші. У той же час, оновлення програмного забезпечення з хмари чи оновлення карти навігаційної системи в такій ситуації можуть бути призупинені, допоки не стане доступною мережа Wi-Fi. Однак точки доступу до Wi-Fi в громадських місцях або будинках працюють не завжди. Програмне забезпечення Veniam враховує плюси і мінуси кожного з типів зв’язку і завжди встановлює оптимальне з’єднання. «Унікальна комбінація інтелектуального програмного забезпечення Veniam і мережевого блоку Bosch значно розширює можливості обробки даних автомобіля, прокладаючи шлях для розвитку хмарних сервісів і безпечного пересування», – каже Жоао Баррос, засновник і головний виконавчий директор Veniam. За спільно розроблене рішення Bosch і Veniam були номіновані на премію в категорії «Штучний інтелект автомобілів і технології безпілотного водіння» на найбільшій у світі виставці електроніки CES 2019 у Лас-Вегасі.

Тести Bosch V2X-зв’язку в Європі, США і Китаї

У найбільшому європейському тестуванні в цій галузі («Безпечне водіння із застосуванням інтелектуальних технологій – перевірено в Німеччині» або simTD) зв’язок V2X довів свою придатність для використання як в лабораторних симуляціях, так і у повсякденних умовах. Bosch зіграв значну роль в цьому проекті. З лютого 2017 року Bosch, Vodafone та Huawei проводять випробування V2X з першими тестовими модулями 5G – і є першими, хто проводить такі тести в Європі. Автострада A9 в Баварії на північ від Мюнхена – локація для тестів систем попередження при зміні смуги на автостраді, а також при раптовому гальмуванні автомобіля, що рухається попереду. V2X також зможе покращити системи допомоги водієві, наприклад, адаптивний круїз-контроль (ACC). Влітку 2018 року в Детройті (США) Bosch тестувала, як транспортні засоби контактують з інфраструктурою дорожнього руху, камерами та датчиками. У тесті була продемонстрована технологія DSRC на основі Wi-Fi, де на обладнані системою транспортні засоби приходили повідомлення про сигнали дорожнього руху та пішоходів, що перетинають вулицю. ESCRYPT, дочірня компанія в Bosch Group, забезпечила технології інформаційної безпеки для цих демонстрацій V2X. У Китаї Bosch тестує спеціальний зв’язок з використанням Wi-Fi та мобільного інтернету. Тести стосуються оповіщення систем при обгоні та інших складних маневрах.

Закрити
Ім'я *
Номер *
Час дзвінка