Підбір запчастин

та ремонт

Вашого автомобіля

Замовити зворотній дзвінок

Новини від БОШ

Bosch вводить нову блістерну упаковку для автомобільних ламп

  • Компанія Bosch оновлює блістерну упаковку для всіх лінійок автомобільних ламп
  • Нова упаковка в блістері з міцного пластику підвищує впізнаваність продукції Bosch і має ряд функціональних переваг

В поточний асортимент автомобільного освітлення Bosch входить дев’ять лінійок ламп. Вони різняться за характеристиками, базовими технологіями, силою світіння, типом та іншими параметрами – це лінійки Pure Light, Longlife, Plus 50, Plus 90, Plus 120, Xenon Blue, Ultra White, Magic Effect і LED Retrofit.

Згідно з поточною стратегією, компанія розробляє і покроково вводить для ряду автомобільних компонентів нову упаковку, яка відповідає високому рівню технологій, інтегрованих в продукти Bosch. На даний момент компанія оголошує про створення і початок планомірного впровадження нової, більш привабливої упаковки для автомобільних ламп.

Оновлена упаковка для автомобільних ламп вводиться для лінійок на усіх ринках, включно з українським. Стару блістерну упаковку замінить абсолютно нова.

Під час розробки нового дизайну основний фокус було зроблено на простоту пошуку ламп Bosch серед пропозицій інших брендів. Завдяки таким рішенням як піктограми, схеми і рейтинг у вигляді зірок пошук необхідних лінійок ламп Bosch на полицях магазинів стає ще більш інтелектуально-зрозумілим. Різні лінійки відрізняються за кольором. Так, синє оформлення передбачено для стандартних ламп лінійки Pure Light. Чорний фон оформлення свідчить про те, що в упаковці знаходиться продукт однієї з преміальних серій, таких як Longlife, Plus 120, LED Retrofit та ін.

Всі атрибути і характеристики ламп Bosch поточних лінійок збережуться і не вплинуть на зручність замовлення. У тому числі залишаються незмінними:

  • 10-значний номер запчастини
  • Код EAN
  • Вартість ламп

Нове оформлення дозволило зробити упаковку більш функціональною, а нанесену на неї інформацію – зручнішою для сприйняття. На лицьовій стороні для клієнтів передбачені просте і чітке маркування, добре помітний логотип Bosch, назва лінійки, піктограма, що роз’яснює основні переваги і «зірковий» рейтинг, який підкреслює рівень технологій, інтегрованих у продукт. Інформація на задній стороні блістера містить такі характеристики лампи як вольтаж, сфера застосування, тип транспортного засобу тощо.

Прозорий блістер дозволяє роздивитися лампу, не розкриваючи упаковку. Це може бути необхідно щоб визначити тип цоколя і сумісність з автомобільним роз’ємом. Водночас міцний пластик надає упаковці захисні властивості, що підвищують безпеку для ламп під час транспортування і зберігання.

В одному блістері може знаходитися кілька ламп. Придбання комплекту з декількох малогабаритних ламп в одному міцному блістері дозволяє користувачам зберігати запасні лампи безпосередньо в автомобілі.

Закрити
Ім'я *
Номер *
Час дзвінка