Підбір запчастин

та ремонт

Вашого автомобіля

Замовити зворотній дзвінок

Новини від БОШ

П’ятий чемпіонський титул Bosch і Team Hahn Racing

Bosch є багаторічним партнером команди Team Hahn Racing, яка бере участь у Чемпіонаті Європи з перегонів на вантажних автомобілях. Чемпіонат European Truck Championship проводиться під егідою FIA, і компанія Bosch підтримує команду Team Hahn Racing своїми інноваційними технологіями ще з 2010 року. У нинішньому сезоні пілот команди Йохен Хан в п’ятий раз став переможцем цих змагань, отримавши черговий титул чемпіона Європи в гонках на вантажівках.

Фінальний, 8-й етап Чемпіонату Європи з кільцевих гонок на вантажівках 2018 року відбувся на іспанській трасі Circuito del Jarama, що в Сан-Себастьяні-де-лос-Рейес, північніше Мадриду. Ця траса дуже цікава сама по собі, а за кілька тижнів останньої гонки сезону поверхня треку була повністю оновлена. Нове покриття траси дозволило збільшити швидкість руху, при цьому зросло навантаження на шини, ходову частину і силовий агрегат.

«Наша перемога в обох заліках – індивідуальному та командному, – була б неможливою без наших надійних партнерів, – заявив Йохен після закінчення останнього етапу. – За результатами всіх гонок ми зайняли призове місце, що дозволило нам завоювати перемогу в індивідуальному та командному заліках, тим самим продемонструвавши відмінну командну роботу».

Український офіс компанії Bosch для своїх партнерів і клієнтів організував поїздку на фінальну гонку сезону. Фахівці, керівники СТО та представники дилерів змогли на власні очі поспостерігати, як в екстремальних умовах гоночного треку працюють деталі і комплектуючі Bosch.

Віктор Чунасов, співробітник компанії Bosch, поділився своїми враженнями від відвідин спортивного заходу:

Гонки на вантажних авто – це унікальний захід у світі автоспорту. Я ніколи не мав на меті відвідати тракові гонки. Чи не мріяв і не планував, а даремно. Емоції від побаченого зростали у міру перебування на заході – від входу на територію до фінішного прапорця.

Важко собі уявити, що неповороткий тягач, який створює нам труднощі і пробки на міських вулицях, може літати зі швидкістю, сумірною зі швидкістю легкового спортивного автомобіля.

Для мене, як для спеціаліста з продажів, особливо важливим є те, що наші партнери змогли приєднатися до цього свята, отримати заряд позитивних емоцій, ознайомитися з успіхами Bosch в автоспорті. З багатьма колегами познайомився особисто, ми стали друзями і просто добре провели час.

Від України у спеціальному ознайомчому турі на спортивну подію European Truck Championship та один із заводів компанії взяли участь 4 людини, але це дійсно кращі серед кращих. Хоча претендентів було дуже багато і всі вони гідні нагородження.

Крім спортивного, також були корисні для бізнесу заходи – презентація асортименту Bosch для вантажного транспорту, відвідування заводу з виробництва компонентів Bosch, у тому числі для вантажного транспорту.

Директор Bosch Diesel Service «Тахосервіс» Денис Гордійчук також розповів, як це спостерігати за змаганнями вантажівок: Відвідування фіналу чемпіонату FIA European Truck Championship відкрило мені компанію Bosch з нового боку. Я не знав, що компанія бере активну участь в гонках вантажівок, що спонсорує команду Team Hahn Racing, яка на моїх очах стала чемпіоном Європи. Це удвічі цікаво, адже саме з такими вантажівками працює очолюваний мною Bosch Diesel Service.

Також дуже цікаво було дізнатися, що «бошівські» системи живлення на «бойових» болідах FIA European Truck Championship використовуються штатні, звичайнісінькі, такі, які ми обслуговуємо на комерційних машинах клієнтів у себе в Києві.

Друге, за що потрібно сказати спасибі організаторам поїздки, це відвідування заводу з виробництва фільтрів Bosch в Аранхуесі, Іспанія. Тільки побачивши на власні очі процес виробництва фільтрів, я отримав підтвердження своєї впевненості, своїм, так би мовити, теоретичним знанням.

Команда змагалася на сідельних тягачах Iveco Stralis 440 E 56 XP. Автомобілі оснащувалися 13,0-літровим силовим агрегатом з турбонаддувом. Його орієнтовна потужність становить 1150 к. с., цей потік потужності реалізується через 16-ступінчасту механічну коробку ZF Ego Split.

Компанія Bosch поставляла в цьому сезоні для спортивної команди широкий асортимент деталей і комплектуючих, без яких робота важкого автомобіля в «бойових» режимах не була б настільки надійною. Високу віддачу величезного силового агрегату забезпечує система упорскування дизельного палива (включаючи паливний насос високого тиску, блок керування двигуном і насос-форсунки). Генератор, датчики розподільного і колінчастого валів, датчик тиску у впускному колекторі відповідають за злагоджену роботу керуючої електроніки.

На гоночних вантажівках команди Team Hahn Racing також встановлені склоочисники, акумуляторні батареї, запобіжники фірми Bosch та інші «дрібниці» з відомим логотипом – які, до речі, в незмінному вигляді можна зустріти під капотом практично будь-якого сучасного автомобіля.

Закрити
Ім'я *
Номер *
Час дзвінка