Підбір запчастин

та ремонт

Вашого автомобіля

Замовити зворотній дзвінок

Новини від БОШ

Чисті фільтри – здоровий двигун

Автомобільні фільтри забезпечують оптимальну роботу і умови експлуатації двигуна, надійно захищаючи його від прискореного зношування через сторонні домішки, пил тощо. Щоб двигун служив довго і коректно, слід використовувати якісні фільтри: повітряний, паливний (бензин чи дизельне паливо) і масляний. А їх заміну слід здійснювати регулярно, з урахуванням термінів корисної експлуатації і пробігу транспортного засобу.

Повітряні фільтри – незамінні помічники автомобіля

Для ефективного захисту двигуна від попадання частинок бруду та уникнення його передчасного зносу важливо, щоб повітряний фільтр був виготовлений з якісних матеріалів. Повітряні фільтри Bosch виробляються з синтетичного мікропористого матеріалу, просякнутого спеціальною смоляною речовиною. Така конструкція дозволяє затримувати найдрібніші тверді частинки і пропускати у впускний канал двигуна максимально очищене повітря. Крім того, ці фільтри також оснащуються надзвичайно зносостійкими поліуретановими ущільнювачами, точно підігнаними за формою корпусу. Це дозволяє герметично встановити сам фільтр, не допускаючи попадання неочищеного повітря. Повітряні фільтри Bosch підходять до більшості серійних автомобілів.

Забруднений фільтр може спричинити зниження потужності двигуна і збільшення викидів; збільшення зносу, викликаного попаданням сторонніх частинок, а також складнощі із запуском і збільшенням споживання палива. При появі подібних «симптомів» варто перевірити стан фільтра та, за необхідності, замінити його в мережі СТО Bosch Service. Ми рекомендуємо міняти фільтр згідно з вимогами автовиробників.

Мета – абсолютно чисте паливо

Навіть найдрібніші частинки в паливі ̶ чи то бензин чи дизель, можуть вивести з ладу двигун. Завдяки багатошаровим фільтруючим матеріалам, ефективність затримки частинок фільтрами Bosch сягає 95% (ISO TR 13355, розмір частинок 3-5 нм). При цьому бензинові фільтри здатні видаляти з палива чужорідні частинки розміром навіть менше 0,001 мм, а оптимальне наповнення фільтрів і покращене відділення води робить дизельні фільтри Bosch ідеальним рішенням для автомобіля на біодизельному паливі.

У разі пересування із забрудненим паливним фільтром, відбувається засмічення системи живлення і форсунок впорскування палива. А це, в свою чергу, призводить до нерівномірної роботи двигуна і втрати потужності. Зрештою, двигун перестане працювати взагалі. Ми рекомендуємо міняти паливні фільтри згідно з вимогами автовиробників.

Збалансована робота двигуна з масляним фільтром

Олива, на рівні з паливом, – одна з найважливіших рідин для коректної роботи автомобіля. Регулярні перенавантаження двигуна, рух з постійними зупинками, холодний клімат, часта і різка зміна температур негативно позначаються на мастильних властивостях оливи, а також сприяють її забрудненню продуктами нагару, частинками пилу, бруду тощо. Спеціальний фільтр не дає частинкам, що засмічують, просочитися всередину системи, чим забезпечують безвідмовну роботу двигуна.

Використання неочищеної оливи призводить до інтенсивного зносу двигуна, тому фільтр слід замінювати разом із кожною заміною оливи.

Закрити
Ім'я *
Номер *
Час дзвінка