Підбір запчастин

та ремонт

Вашого автомобіля

Замовити зворотній дзвінок

Новини від БОШ

Автокрадіїв залишать «з носом»: представлена нова система доступу до автомобіля від Bosch

Професіоналу потрібно менше п’яти секунд, щоб зламати систему «безключового» доступу до автомобіля, провівши так звану «атаку ретрансляційні станції». Рішенням цієї проблеми стане новий додаток Bosch.

«Perfectly Keyless в корені змінить роботу системи« безключового »доступу. Це «ключ» до запобігання автомобільних крадіжок », – говорить Харальд Крегер, президент Bosch Automotive Electronics.

Особливість Perfectly Keyless полягає в використанні віртуального ключа, який знаходиться в додатку смартфона автовласника. Датчики, встановлені в автомобілі, точно розпізнають смартфон власника і, контактуючи через хмару, відкривають автомобіль тільки для нього. Perfectly Keyless можна використовувати також для комерційних автомобілів і автопарків, тому програма має величезний ринковий потенціал у всьому світі.

Щоб відкрити двері і запустити двигун, ключ зв’язується з автомобілем за допомогою радіосигналу в діапазоні низьких або ультрависоких частот.

Bosch використовує смартфон як віртуальний ключ, а Bluetooth – як технологію передачі даних. Завдяки багаторічному досвіду роботи з напівпровідниками, Bosch зробить цю систему абсолютно надійною, як, наприклад, систему контролю доступу по відбитку пальця.

Крихітні мікрочіпи для управління технологією Bluetooth, датчики в автомобілі і спеціальний блок управління утворюють систему, яка відкриває двері тільки для смартфона, що містить віртуальний ключ. Perfectly Keyless блокує сигнали від інших смартфонів або електронних пристроїв, і, таким чином, захищає авто від незаконного доступу.

Схожі віртуальні системи вже давно використовуються в управлінні автопарками. З хмари оператор дає дозвіл на запуск транспортного засобу, і тільки тоді користувач може відкрити автомобіль, завести його і знову закрити за допомогою програми. У цій комунікації смартфона з транспортним засобом використовується технологія, відома як «зв’язок на невеликих відстанях» (NFC) – бездротової протокол для обміну даними на відстані кількох сантиметрів. Система зможе розпізнати сигнал і відкрити двері, тільки якщо користувач отримає свій смартфон і піднесе його до зазначеної зони на транспортному засобі.

З Bosch Perfectly Keyless зв’язок може здійснюватися на більшій відстані, і смартфон не обов’язково брати в руки, що спрощує користування системою як для водіїв, так і для автосервісів. Якщо смартфон загублений або викрадений, то цифровий ключ можна просто відключити онлайн, блокуючи таким чином доступ до автомобіля.

Закрити
Ім'я *
Номер *
Час дзвінка