Підбір запчастин

та ремонт

Вашого автомобіля

Замовити зворотній дзвінок

Новини від БОШ

Bosch и Daimler в тестовому режимі запускають в Сан-Хосе нову послугу, об’єднавши на базі безпілотних автомобілів сервіси таксі, каршерінга і пошуку перевізників

  • Тестовим майданчиком для надання послуги стане дорожній коридор Сан-Карлос / Стівенс-Крік між центром міста і західною частиною Сан-Хосе
  • Послуга таксі, каршерінга і пошуку перевізників на базі безпілотних автомобілів буде доступна обмеженому колу користувачів через спеціально розроблений для проекту мобільний додаток

Штутгарт / Сан-Хосе: Сан-Хосе – третє за величиною місто в Каліфорнії з мільйонним населенням. Воно розташоване на південному березі затоки Сан-Франциско в Силіконовій долині. У другій половині 2019 року в Сан-Хосе буде запущений спільний пілотний проект, анонсований Bosch і Daimler, який об’єднує сучасні сервіси таксі, каршерінга і онлайн-пошуку перевізників на базі безпілотних автомобілів з рівнем автоматизації 4/5 по класифікації SAE. Корпорації підписали з міською владою меморандум про взаєморозуміння, що символізує намір трьох сторін здійснити проект. В рамках проекту Bosch і Daimler планують надати нову послугу для обмеженої аудиторії користувачів, реалізовану на основі безпілотних автомобілів Mercedes-Benz S-Class. Вони будуть курсувати в дорожньому коридорі Сан-Карлос / Стівенс-Крік між центром міста і західною частиною Сан-Хосе.

Очікується, що в найближчі два десятиліття населення Сан-Хосе виросте на 40%, і місто зіштовхнеться зі зростаючими проблемами в транспортній галузі. Підтримавши проект Bosch і Daimler, влада Сан-Хосе хоче одночасно вирішити ці проблеми і адаптувати свою транспортну систему до майбутніх реалій мобільності, заснованих на використанні безпілотних автомобілів.

«Пілотний проект, який ми спільно запускаємо, дозволяє вивчити, як безпілотні автомобілі можуть нам допомогти привести наші можливості у відповідність із запитами мобільності майбутнього», – прокоментував Сем Ліккардо, мер Сан-Хосе. «Протягом багатьох років ми цілеспрямовано просуваємо ідею безпілотного автомобіля, – заявив д-р Майкл Хафнер, віце-президент Daimler AG з технологій приводу і систем автономного управління. – Проект допоможе нам зрозуміти, як максимально ефективно пропонувати послугу спільного користування безпілотним автомобілем споживачам послуг мобільності завтрашнього дня». «Прийшов час переосмислити систему міського транспорту. Безпілотні автомобілі допоможуть нам уявити собі карту майбутнього міського трафіку», – прокоментував д-р Стефан Хонле, старший віце-президент Robert Bosch GmbH із систем автоматичного управління.

Мобільний додаток, підтримку якого здійснює Daimler Mobility Services, продемонструє, як можна інтелектуально об’єднати послуги мобільності, такі як каршерінг (car2go), сервіс пошуку перевізників (mytaxi) і підбору оптимального маршруту (moovel). В ході тестового проекту будуть зібрані дані, що дозволяють визначити способи інтеграції автомобілів з високим ступенем автоматизації руху в транспортну мережу. Обмежене коло користувачів отримає можливість використовувати безпілотні автомобілі, щоб дістатися з однієї точки в іншу в повністю автоматичному режимі. При цьому в кожному автомобілі буде перебувати водій, в чиї функції входитиме лише контроль за рухом безпілотного автомобіля для забезпечення безпеки.

Безпілотні автомобілі роблять міську мобільність більш привабливою

Своїми спільними розробками в галузі використання безпілотних автомобілів з рівнем автоматизації 4/5 по класифікації SAE Bosch і Daimler прагнуть оптимізувати транспортні потоки в містах, підвищити безпеку дорожнього руху і закласти основу функціонування системи міського транспорту в майбутньому. Без шкоди для безпеки водіння нова технологія дозволить людям максимально ефективно використовувати час, який вони проводять в автомобілях, і відкриє нові можливості мобільності для людей, що не мають права керування транспортними засобами.

Команди Bosch і Daimler працюють спільно

Співробітники Bosch і Daimler, які беруть участь в проекті, працюють в двох об’єднаних командах, які базуються в різних регіонах. Одна розташована у Штутгарті (Німеччина), а інша – у Сполучених Штатах Америки, в районі міста Саннівейл, розташованого в Силіконовій долині між Сан-Хосе і Сан-Франциско. Робота в єдиному офісному просторі забезпечує максимально тісний зв’язок між робочими групами та оперативну процедуру ухвалення рішень. У той же час, співробітники кожної компанії можуть спиратися на ноу-хау своїх головних підприємств.

Компанії спільно розробляють концепції та алгоритми для автомобілів з високим рівнем автоматизації і повністю автономних систем управління. Daimler відповідає за інтеграцію систем управління в автомобілі і створення парку безпілотних автомобілів. Bosch відповідає за компоненти, необхідні в процесі розробки, такі як датчики, виконавчі механізми і блоки управління. Компанії спільно користуються своїми лабораторіями, випробувальними стендами, а також полігонами в Німеччині.

З моменту отримання дозволу на випробування безпілотних автомобілів на дорогах від Каліфорнійського департаменту транспортних засобів в 2014 році, Mercedes-Benz тестує транспортні засоби з системою автоматичного управління в околицях міста Саннівейл, Каліфорнія. У 2016 році отримано аналогічний дозвіл на проведення випробувань у більшій частині околиць Штутгарта. На початку 2013 року компанія Bosch стала першим в світі постачальником автомобільних компонентів, що почав тестування системи автоматичного управління (рівень автоматизації SAE 3) на дорогах загального користування в Німеччині та Сполучених Штатах.

Закрити
Ім'я *
Номер *
Час дзвінка