Підбір запчастин

та ремонт

Вашого автомобіля

Замовити зворотній дзвінок

Новини від БОШ

Bosch представив першу в своєму роді інноваційну панель приладів без перемикачів

Більше безпеки, більше простору, більше свободи

Своїм цифровим вигнутим дисплеєм Bosch заявляє, що плоску панель приладів пора залишити в минулому. Вигнутість дисплея імітує природну кривизну людського ока. Це дозволяє водію краще бачити індикатори та попереджувальні сигнали, які відображаються навіть з країв дисплея. На відміну від вигнутих телевізорів, де оптимальний кут огляду обмежений і точка комфортного перегляду розташована навпроти центру екрана, у вигнутому дисплеї інформація завжди Світовий дебют цифрового центру управління Innovision Cockpit відбувся за участю нового Volkswagen Touareg

  • Президент підрозділу Bosch Car Multimedia Штеффен Бернс: «З новим вигнутим дисплеєм Bosch пропонує новий погляд на кабіну водія»
  • Більше свободи: цифровий центр управління нового покоління
  • Більше безпеки: чітке розпізнавання інформації, яка відображається навіть з країв дисплею
  • Ширший вибір: різні опції для персоніфікації дозволяють водіям самим вибирати, що вони хочуть бачити на дисплеї

Хільдесхайм – Bosch ламає стереотипи і представляє першу в світі інноваційну панель приладів для серійних автомобілів. Технології, якими ми вже давно користуємося в побуті і використовуємо в наших смартфонах, стануть доступні і для водіїв. «Плоска панель приладів доживає віку. З нашим першим у своєму роді вигнутим дисплеєм Bosch пропонує новий погляд на кабіну водія», – каже Штеффен Бернс, президент підрозділу Bosch Car Multimedia. Вперше цей унікальний вигнутий дисплей Innovision Cockpit використаний в новому VW Touareg. Volkswagen переходить з аналогової приладової панелі на вигнуту цифрову, з високою роздільною здатністю та легкістю в налаштуванні. Залежно від того, яка інформація необхідна водію, на екран виводяться навігаційні карти, характеристики руху або поточний стан допоміжних систем, що забезпечують рух. Оптимального зображення (за різкістю та контрастом) на дисплеї вдалося домогтися завдяки новій технології виробництва, яка дозволяє знизити відбиття світла, навіть на сонці, більше ніж в 4 рази.

відображається чітко з урахуванням оглядовості з місця водія. «З точки зору безпеки і зручності водії залишаються у виграші. Крім того, такий дисплей дає автовиробникам більше свободи і простору для поліпшення дизайну приладової панелі», – зазначає Бернс. Сьогодні все більше автовиробників відмовляються від використання механічних перемикачів, ручок і елементів управління. Однак екранам великого розміру – таким як вигнута панель приладів від Bosch, приділяється дуже багато уваги. Велика поверхня дисплея використовується для відображення великої кількості інформації. Водночас вона займає майже на два сантиметри менше місця, ніж плоский екран приблизно такого самого розміру.

Ви бачите саме ту інформацію, яка вам необхідна

Залежно від ситуації на дорозі і особистих уподобань, водій вибирає виведену на екран цифрової панелі приладів, діагоналлю близько 31 см (12,3 дюйма), інформацію: швидкість руху, навігаційні карти, список телефонних контактів. Штучний інтелект в кабіні водія перетворює його в командний центр. Інтелектуальні технології забезпечують відображення саме тієї інформації, яка потрібна водію в кожній конкретній ситуації. Наприклад, ви можете відобразити докладні дані про поїздку, вивести навігаційну карту на всю поверхню екрана, переглянути список телефонних контактів або свій плейлист. Будь-яку інформацію можна виводити на весь екран або ж комбінувати дані. Використовуючи багатофункціональне кермо або інформаційно-розважальну систему, можна легко і зручно вивести на екран, наприклад, навігаційну карту, список телефонних контактів і дані спідометра. Ще однією особливістю в інноваційному Innovision Cockpit в Touareg буде можливість, за бажання, масштабувати і розглядати всі деталі карти просто на панелі приладів.

У чотири рази менше бліків

Вібрації, коливання температури, чутливість до несправностей – до панелі приладів висуваються високі вимоги з точки зору якості і надійності. Крім того, водій повинен мати можливість чітко бачити інформацію на дисплеї, навіть коли сонце світить прямо на екран. Щоб забезпечити цю можливість, для створення свого вигнутого дисплея Bosch використовує спеціальний виробничий процес. Дотепер цей процес використовувався для створення екранів плоских дисплеїв з високою контрастністю навіть при яскравому освітленні. Тепер разом з партнерами Bosch використовує цю технологію вперше для масового виробництва вигнутих дисплеїв. При оптичному склеюванні – саме так називається цей процес, легко рухома рідина використовується для спаювання панелі приладів і скла. Завдяки ідеальному поєднанню цих двох компонентів, відбиття світла готової до використання панелі приладів знижується більш ніж в 4 рази. Для водія це означає практично відсутність бліків, контрастне зображення і прозорість дисплея як при прямому сонячному світлі, так і в темряві.

Закрити
Ім'я *
Номер *
Час дзвінка