Підбір запчастин

та ремонт

Вашого автомобіля

Замовити зворотній дзвінок

Новини від БОШ

Bosch забезпечив Dallara Stradale сучасною технологією управління двигуном

  • Безпека і потужність із задоволенням від водіння
  • Інженери Bosch розробили систему курсової стійкості ESP і систему управління двигуном спеціально для Dallara Stradale

 

Абштат, Варано де Мелегарі, Італія — Нарешті мрія стала реальністю. Італійський виробник шасі для гоночних автомобілів випускає свій перший дорожній суперкар Dallara Stradale — втілення давньої задумки засновника компанії Джампаоло Даллара. З двигуном потужністю 400 к. с. і вагою всього 855 кг новий спорткар обіцяє чисту насолоду від водіння. Цей двомісний автомобіль без дверей дозволяє відчути себе гонщиком Формули-1. Dallara і Bosch об’єднали зусилля для розробки основних систем безпеки та управління двигуном, які дозволяють керувати цим спортивним автомобілем на дорозі і гоночній трасі з максимальною продуктивністю та безпекою.

Спеціалізовані програмні рішення для кращого управління і продуктивності

Процес створення першої дорожньої моделі спортивного автомобіля компанією Dallara зайняв менше трьох років. Для створення необхідного програмно-технологічного забезпечення італійці залучили підрозділ Bosch – Bosch Engineering. Проектування автомобіля, який буде допущений до експлуатації на дорогах загального користування з максимальними показниками продуктивності і безпеки стало серйозним викликом для обох команд. Спроектована на такому високому рівні машина вимагає відповідних технологій. Програмне забезпечення і апаратні засоби для системи управління двигуном необхідно було адаптувати до надлегкої конструкції автомобіля і його незвичайної архітектури. Двигун оснащений бензиновим фільтром твердих частинок і, тим не менше, він повною мірою виконує свої функції завдяки адаптованим стратегіям управління, спеціалізованим режимам управління двигуном і ефективній системі прямого впорскування.

«З самого початку я був в захваті від цього проекту. Окрім професіоналізму, для того, щоб втілити технологічність і дух спортивного авто в цьому фантастичному автомобілі, знадобився ентузіазм. Це також знаходить своє відображення в нашій надзвичайно ефективній і надійній співпраці, що і дозволило реалізувати його в такий короткий час», — каже Бернгард Біхрам, голова правління Bosch Engineering GmbH. — «Ми раді, що змогли допомогти Джампаоло Даллара втілити його мрію і взяли участь в цьому великому проекті».

Спеціалізоване апаратне забезпечення

Автомобіль Dallara Stradale оснащений системою курсової стійкості ESP 9.1 від Bosch. Ця система була розроблена для забезпечення надзвичайного контролю над транспортним засобом навіть в найбільш екстремальних умовах водіння, наприклад, на гоночній трасі. Укомплектована спеціальною сенсорною системою, ESP забезпечує контроль стійкості для Stradale, незважаючи на його дуже динамічні характеристики при бічному прискоренні більше 2g. ESP була відкалібрована спільно із замовником, щоб виключити будь-яке несприятливе втручання. Ця система дозволяє водіям насолоджуватися спортивною їздою без шкоди для безпеки і стійкості. Її мета – зберігати динамічне рульове управління і продуктивність на грані.

Як партнер з розвитку, Bosch Engineering брав участь в проекті від початку і до кінця, надаючи Dallara консультації та послуги – від стендових випробувань і тест-драйвів до створення всього автомобіля в цілому.

Закрити
Ім'я *
Номер *
Час дзвінка