Підбір запчастин

та ремонт

Вашого автомобіля

Замовити зворотній дзвінок

Новини від БОШ

Нова спонсорська угода: Компанія Bosch названа офіційним партнером Чемпіонату ABB FIA Формули Е

  • Хейн: “Bosch – експерт з електрифікації автомобілів як для звичайної їзди, так і для перегонів”.
  • Пристрасть до перегонів: історія участі Bosch у автоперегонах нараховує 117 років, починаючи з першої перемоги з власною технологією у 1901 році.

  Штутгарт, Німеччина, і Валенсія, Іспанія – Напередодні старту п’ятого сезону чемпіонату ABB FIA Формули E до серії гонок залучений новий спонсор: протягом наступних трьох років компанія Bosch буде офіційним партнером перших у світі перегонів електромобілів формульного типу. Цей крок підкреслює мету компанії стати лідером в сфері електромобільного транспорту. «Компанія Bosch – це надійний партнер електромобілебудування, і ця позиція зараз також відображається в нашому статусі офіційного партнера Формули E», – говорить д-р Маркус Хейн, член правління компанії Robert Bosch GmbH. Партнерство з гоночною серією охоплює широке коло спільних проектів у сфері реклами на гоночних трасах, в Інтернеті та на телебаченні.

  «Ми з великим задоволенням вітаємо компанію Bosch у чемпіонаті ABB FIA Формули E в якості нашого офіційного партнера», – говорить Алехандро Агаг (Alejandro Agag), засновник і генеральний директор Формули E. «Компанія Bosch є одним із провідних постачальників автомобільних компонентів із загальновідомим і визнаним ім’ям – і перехід до формули E, це, безумовно, великий крок. Важко уявити більш природний союз – враховуючи давні традиції компанії стосовно автоспорту та досвід у галузі електрифікації, автоматизації та забезпечення можливості підключення до мережі. На мій погляд, ці базові елементи є ключовими для майбутньої міської мобільності та разом з усіма нашими партнерами ми можемо колективно посприяти прискоренню переходу на електричний привід».

  Проте, для компанії Bosch партнерство з чемпіонатом електромобілів виходить за рамки чистого спонсорства: в якості офіційного партнера компанія може стати ближче до глядачів, а також до своїх клієнтів. Сьогодні у Формулі Е представлені всі найбільші Партнерство до 2021 року: Bosch став офіційним партнером електрифікованих автоперегонів Formula E.

  Член правління Bosch автомобільні компанії. Участь компанії Bosch у серії гонок є продовженням власних традицій автоперегонів: постачальник технологій та послуг є давнім партнером чемпіонату DTM, а також джерелом численних прототипів та гоночних автомобілів для Чемпіонату світу на витривалість. Прихід у формулу Е – це логічне доповнення діяльності компанії в автоспорті. «Компанія Bosch електрифікує силовий агрегат – на вулиці або в автоспорті» – говорить Хейн.

  13 гонок, 12 міст, 5 континентів

  Якщо говорити про Формулу Е, тут компанія Bosch зосереджується на серії змагань всесвітнього масштабу, які пропонують привабливі технології та маркетингову платформу. Змагання проводяться по всьому світу на гоночних трасах, розташованих в центральних частинах міст. Щоб почати свій п’ятий гоночний сезон 15 грудня 2018 року, 22 електромобілі стартуватимуть в місті Ед-Дірійя у Саудівській Аравії, і саме там логотип Bosch вперше з’явиться на трасі. «Яскраві міста, захоплені шанувальники та електричні боліди – така хвилююча атмосфера ідеально підходить для нашої діяльності в автоспорті», – говорить Клеменс К. Кребс (Clemens K. Krebs), керівник департаменту маркетингових комунікацій Bosch Mobility Solutions.

  Пристрасть до перегонів

  Навряд чи можна знайти компанію, корпоративна історія якої так тісно переплітається з автоспортом: компанія Bosch здобула перші перемоги зі своєю власною технологією ще в 1901 і 1903 роках. З того часу компанія також використовує свої гоночні успіхи для маркетингових цілей. Торгова марка Bosch невіддільна від чемпіонату DTM з моменту його відродження у 2000 році. Всі гоночні автомобілі в автоперегонах класу Туринґ демонструють найновіші технології компанії. З 2006 по 2012 рік дизельні і дизель-гібридні автомобілі займали перші місця в легендарній гонці «24 години Ле-Мана» Чемпіонату світу на витривалість – на цих автомобілях також завжди були встановлені технології Bosch. Завдяки повністю електричним силовим агрегатам, боліди Формули Е є практично безшумними. «Незалежно від типу силового агрегату, автоспорт є частиною концепції Bosch DNA», – говорить Кребс.

Закрити
Ім'я *
Номер *
Час дзвінка