Підбір запчастин

та ремонт

Вашого автомобіля

Замовити зворотній дзвінок

Новини від БОШ

Інновації Bosch на виставці Automechanika Frankfurt 2018

Цифрові технології для ринку автосервісного обслуговування

  • Створення єдиної мережі сервісного обладнання: Bosch розширює список рішень
  • Оптимізація процесів на СТО: програмне забезпечення Connected Repair щодня запобігає дублюванню роботи
  • Новий тестовий стенд Bosch DCI 700 дозволяє контролювати параметри роботи найсучасніших інжекторів відповідно до норм шкідливих викидів Euro 5 і Euro 6
  • Онлайн-версія програмного забезпечення Esitronic 2.0 пропонує кращі рішення технічних проблем
  • Застосування доповненої реальності для навчання сервісних фахівців

Із розвитком мережевих технологій, автоматизації, електронних систем допомоги водієві, гібридних силових установок і електромобілів на автомобільний ринок у найближчому майбутньому чекають неминучі радикальні зміни. Bosch прагне займати провідну позицію у цьому процесі. «Компанія активно пропонує рішення, засновані на мережевому підключенні, зборі та аналізі даних та інших сучасних технологіях, – прокоментував Манфред Баден, президент підрозділу Bosch Automotive Aftermarket. – Уже сьогодні ці технології дозволяють оптимізувати багато процесів, зробивши їх більш ефективними». За даними аудиторсько-консалтингової компанії PwC, до 2025 року в більш ніж 470 млн автомобілів будуть інтегровані нові цифрові технології, що призведе до значного зростання ринку спеціалізованого програмного забезпечення і послуг передачі даних. Саме ця тенденція, на думку Bosch, стане ключовим драйвером автомобільної індустрії у найближчому майбутньому.

Новий тестовий стенд Bosch DCI 700 для дизельних інжекторів

В умовах все більш жорстких вимог щодо рівня шкідливих викидів у відпрацьованих газах відповідно до стандартів Euro 5 і 6 набуває критичної важливості точність роботи інжекторів системи впорскування Common Rail сучасних дизельних двигунів. Bosch представив на виставці Automechanika 2018 новий стенд DCI 700, оснащений вимірювальною системою із підтримкою найсучасніших технологій, інтегрованих у конструкцію дизельних інжекторів. Так, тестовий стенд DCI 700 дозволяє працювати з інжекторами з технологією NCC (Needle Closing Control) і VCC (Valve Closing Control). У інжекторах з NCC або VCC електронний контур управління забезпечує високу точність дозування впорскування протягом усього терміну служби, завдяки чому рівень шкідливих викидів у відпрацьованих газах відповідає нормам. Новий стенд DCI 700 дозволяє діагностувати стан інжекторів двигунів як легкових, так і комерційних автомобілів.

Пошук кращого рішення щодо виду ремонту за допомогою Esitronic 2.0 Online

Програмне забезпечення Esitronic 2.0 – це комплексне інформаційне рішення для ефективного і професійного ремонту автомобілів практично будь-яких брендів, представлених на ринку. На виставці Automechanika у Франкфурті Bosch представив нову версію Esitronic 2.0 Online.

До складу програмного забезпечення входить модуль «Досвід попередніх ремонтів» (EBR), який містить записи про аналогічні несправності. У базі даних зберігаються більше 750 000 методів вирішення технічних проблем. Завдяки цьому при виявленні певних симптомів під час діагностики система автоматично рекомендує рішення на основі попереднього досвіду, яке було перевірене експертами Bosch та отримало високі оцінки користувачів.

Головна особливість нової версії Esitronic 2.0 Online – прямий доступ до будь-якої інформації за допомогою вільного текстового пошуку. Так, пошуковим рядком може служити симптом несправності, код помилки або вузол транспортного засобу. Результати пошуку будуть відсортовані за релевантністю і забезпечені короткими анотаціями. Розширена система пошуку дозволяє вводити додаткові параметри, такі як бренд, тип двигуна або вузла, завдяки чому релевантність результатів пошуку підвищується.

Використовуючи інтелектуальні стратегії кешування та високошвидкісні сервери, розробники програмного забезпечення оптимізували час завантаження сторінок, щоб забезпечити максимально оперативний доступ до інформації. Завдяки оптимізації навіть користувачі з низькошвидкісним доступом не будуть відчувати дискомфорт під час використання Esitronic 2.0 Online.

Компактний та універсальний: діагностичний тестер KTS 250

Програмне забезпечення Esitronic є центральним елементом нового компактного діагностичного тестера KTS 250. Він ідеально підходить для невеликих автосервісів або в якості додаткового мобільного пристрою у великих сервісних центрах. Пристрій оснащений інтуїтивно зрозумілим призначеним для користувача інтерфейсом на базі Android. База даних KTS 250 охоплює близько 150 марок легкових автомобілів і може автоматично ідентифікувати модель і покоління з підтримкою VIN-номера автомобіля.

Запобігання дублюванню роботи завдяки мережевому підключенню

Bosch Connected Repair – це програмне забезпечення для об’єднання обладнання автосервісу в єдину мережу. Воно дозволяє управляти протоколами обслуговування, зберігати історії спілкування з клієнтами і створювати загальну базу даних з доступом для всіх підключених пристроїв. Це означає, що автомобіль, що надійшов у ремонт, досить ідентифікувати один раз, а не реєструвати його на кожному пристрої окремо, як це було раніше. Це дозволяє економити до 10 хвилин на обслуговуванні одного автомобіля! Крім того, у подальшому звіти, коментарі і зображення зберігаються в архіві у цифровому вигляді і можуть бути швидко отримані в будь-який час.

Швидке налаштування та калібрування камер і датчиків

З кожним днем зростає кількість автомобілів, оснащених системами допомоги при водінні. Bosch створює апаратні та програмні рішення для калібрування камер і датчиків таких систем – наприклад, після заміни лобового скла. Налаштування відбувається під контролем програмного забезпечення Esitronic, що містить дані автовиробників.

Професійні тренінги на основі доповненої реальності

Bosch вперше використовує інноваційну технологію доповненої реальності у своїх тренінгах з технічного обслуговування автомобілів. Під час виставки Automechanika у Франкфурті Bosch організував тренінги з високовольтних компонентів електричних систем гібридних автомобілів із залученням технології AR.

Для нового формату навчання у Bosch розробили спеціальну платформу доповненої реальності. Платформа дозволяє створювати контент і додатки нового типу для будь-яких мобільних пристроїв.

Активувавши камеру мобільного пристрою через спеціальний додаток і навівши її на область, яка містить інформацію у форматі AR, користувач зможе побачити пояснення, 3D-об’єкти або відеоролики, що доповнюють поточне зображення. Так, додаток AR може показати те, що приховано за панелями – наприклад, джгути проводки.

Закрити
Ім'я *
Номер *
Час дзвінка