Підбір запчастин

та ремонт

Вашого автомобіля

Замовити зворотній дзвінок

Новини від БОШ

Гальмівна рідина Bosch ENV6: розроблена відповідно до сучасних і майбутніх вимог

Рідина Bosch ENV6 підвищує надійність і безпеку гальмівної системи завдяки низькій в’язкості і високій температурі кипіння

  • Високоефективна гальмівна рідина підходить для застосування в системах практично всіх автомобілів, вироблених після 1990 року
  • Переваги в скороченні часу спрацьовування ABS / ESP® і зниженні ризику утворення бульбашок пари
  • Завдяки сумісності з більш ранніми типами, тривалому терміні служби і відсутності в переліку небезпечних речовин нова рідина дозволяє зменшити різноманітність артикулів в магазинах і відділах запчастин

 

Продуктивність сучасних гальмівних систем постійно поліпшується. Час спрацювання ABS і ESP® безперервно скорочується. Завдяки прогресу в роботі цих систем в сучасних автомобілях все частіше з’являються асистенти допомоги при водінні і системи активної безпеки з додатковими функціями. У майбутньому швидкість наростання тиску в гальмівній системі стане одним з вирішальних факторів, що впливають на оцінку ефективності систем безпеки при тестуванні такими організаціями, як NCAP. У зв’язку з цим компанія Bosch, одна з провідних розробників сучасних систем безпеки автомобіля, фокусується зокрема на створенні гальмівних рідин з новими властивостями. Одна з ключових розробок Bosch у цій області ‒ рідина ENV6, що забезпечує новий рівень надійності та безпеки відповідно до вимог гальмівних систем сучасних автомобілів, що постійно ускладнюються, і майбутніх моделей. «ENV» – скорочення від англійського слова “envelope”, в одному з варіантів перекладу – «покривати». Таким чином, назва зображає, як високу ефективність нової рідини, так і сумісність з більш ранніми типами. Вона придатна для використання в гальмівній системі практично будь-якого автомобіля, випущеного після 1990 року.

Унікальне поєднання характеристик: низька в’язкість і висока точка кипіння

ENV6 стала першою гальмівною рідиною, в якій вкрай низька в’язкість поєднується з високою вологою температурою кипіння, в порівнянні з традиційними гальмівними рідинами. Низька в’язкість сприяє скороченню часу спрацьовування системи ESP®. Висока волога температура кипіння знижує ризик утворення в трубопроводі бульбашок пару – що є основною причиною відмови гальмівної системи.

Завдяки унікальному на даний момент поєднанню характеристик Bosch ENV6 сприяє підвищенню надійності і безпеки автомобілів. Крім того, властивості ENV6 роблять її сумісною з іншими типами гальмових рідин, такими як DOT3, DOT4 або DOT5.1. Несумісні тільки рідкісні типи, такі як LHM на основі мінеральних масел або DOT5, що містять силікон.

Збільшений інтервал заміни

Завдяки особливим характеристикам нової гальмівної рідини з’являється можливість значно збільшити інтервал заміни, не тільки не знижуючи ефективність системи, але і підвищуючи її. Для порівняння, – рідина типу DOT4 вимагає заміни кожні два роки, в той час як ENV6 зберігає необхідні властивості протягом трьох років. Додаткова важлива якість ENV6: висока змащувальна здатність істотно знижує шуми при роботі системи, а також захищає гідравлічні контури від зносу і корозії.

Сумісність ENV6 відразу з декількома типами гальмівних рідин знижує ризик ненавмисного змішування несумісних продуктів. Крім того, завдяки універсальності нового типу власники автомагазинів та менеджери відділів запчастин отримують можливість не купувати багато різних артикулів гальмівних рідин і в наслідок чого оптимізувати запаси на складі. Bosch ENV6 поставляється в місткостях від 1 до 5 літрів. Планується розпочати постачання рідини у 20-літрових каністрах. Це стало можливо завдяки тривалому, до 5 років, терміну зберігання в запечатаній тарі. Ще одна перевага ENV6: не класифікується як небезпечна субстанція, у зв’язку з чим не внесена до переліку Постанови про небезпечні речовини. Завдяки цьому не потрібно додаткових запобіжних заходів і дозволів при її зберіганні та перевезенні.

Закрити
Ім'я *
Номер *
Час дзвінка