Підбір запчастин

та ремонт

Вашого автомобіля

Замовити зворотній дзвінок

Новини від БОШ

Автомобільний виробник Maserati оснастив весь модельний ряд 2018 року системами допомоги при русі по автомагістралях від Bosch

Більше безпеки та менше напруженості на автомагістралях

  • Електронний асистент Bosch, що бере на себе частину завдань з управління автомобілем на автомагістралі, є функцією частково автоматизованого водіння
  • Нове рішення від Bosch поєднує функції системи стеження за розташуванням автомобіля на смузі та адаптивного круїз-контролю з можливістю зупинки та продовження руху
  • Три моделі Maserati: Ghibli, Levante і Quattroporte 2018 року оснащені системою допомоги Bosch для руху по автомагістралях

 

Штутгарт / Мілан. Водіння автомобіля по швидкісному шосе відрізняється одноманітністю, а при необхідності подолати значну відстань або при інтенсивному русі може стати джерелом стресу і спровокувати зниження уваги. Новий електронний асистент Bosch, що представляє функцію частково автоматизованого водіння, сприяє зниженню стресу і підвищенню безпеки на автомагістралях.

У 2018 році асистент від Bosch ввійшов в оснащення всього модельного ряду Maserati. Інноваційне рішення об’єднало функції системи стеження за розташуванням автомобіля на смузі та адаптивного круїз-контролю з можливістю зупинки та початку руху. Асистент здатний контролювати швидкість, прискорення та уповільнення автомобіля. Завдяки поєднанню функцій нова технологія від Bosch дозволяє частково автоматизувати керування автомобілем (до рівня SAE 2) ‒ як по прямій дорозі, так і під час поворотів.

«Електронний асистент ‒ ще один крок до створення системи повністю автоматичного управління. Поряд з іншими інноваціями дана опція ‒ частина системних розробок Bosch, націлених на створення технологічних рішень нового покоління для мобільності майбутнього, в якій нещасні випадки, стрес і шкідливі викиди будуть повністю виключені», ‒ коментує Габріеле Алліеві, виконавчий віце-президент з продажу оригінального устаткування Robert Bosch GmbH Італія.

Асистент допомоги Bosch для руху по автомагістралях має ряд функцій, що полегшують завдання водієві. Під час роботи електронної системи водій може надати управління асистенту та контролювати ситуацію на дорозі, втручаючись лише в разі потреби.

Робота асистента заснована на спільній роботі датчика-радара дальньої дії, камери спостереження та GPS-навігації, яка стежить за пересуванням автомобіля по автомагістралі. Дане обладнання увійшло в оснащення всього модельного ряду Maserati 2018 року разом з електропідсилювачем кермового управління (EPS) Bosch. Новий електронний асистент став для Bosch важливим кроком на шляху до створення повного пакету електронних систем допомоги водінню (ADAS).

За допомогою датчика-радара з великою дальністю дії (до 200 метрів) система контролює відстань до об’єктів попереду, напрямок і швидкість їх руху. Асистент автоматично підтримує безпечну дистанцію до автомобіля, що йде попереду по тій же смузі. Система здатна в автоматичному режимі змінювати швидкість руху в залежності від його прискорення або уповільнення. У разі, якщо автомобіль попереду залишає смугу, система підвищує швидкість до обмеження, встановленого водієм. Завдяки функції розпізнавання розмітки новий асистент Bosch здатний безперервно утримувати автомобіль точно посередині смуги, як при русі по прямій, так і під час поворотів. Користуючись асистентом, водій зобов’язаний стежити за ситуацією на дорозі, аж до відключення функції напівавтоматичного управління при необхідності.

На даний момент автомобільна промисловість переживає час революційних технологічних змін, поступово наближаючись до моменту, коли система автопілоту стане реальністю. Bosch прагне бути на передньому краї цього процесу. Компанія активно розвиває і виводить на ринок інноваційні рішення, щоб зробити сучасну мобільність і дорожній рух майбутнього більш інтелектуальним, безпечним і менш напруженим.

Закрити
Ім'я *
Номер *
Час дзвінка