Підбір запчастин

та ремонт

Вашого автомобіля

Замовити зворотній дзвінок

Новини від БОШ

Весна без алергії з салонними фільтрами Bosch

 

Гарант чистого повітря

  • Фільтри салону Bosch забезпечують чистоту повітря в автомобілі
  • Стандартний фільтр захистить від пилку, пилу та шкідливих речовин
  • Вугільний фільтр не пропустить запахи, спори та бактерії
  • Фільтр FILTER+ нейтралізує 99% дрібнодисперсного пилу, алергени та запахи

Весна відкриває нові можливості для автовласників: підкорення нових доріг та подорожі. Однак пил та бруд можуть стати перешкодою для комфортних поїздок. Тому автомобіль повинен бути гарно підготований до майбутніх пригод.

Згідно з дослідженнями, рівень забруднення повітря в автомобілі може бути в шість разів вищим, ніж ззовні. Це може викликати алергічні реакції як у водія транспортного засобу, так і у його пасажирів. Так як же вийти з подібної ситуації та не допустити виникнення алергії? Відкриття вікон не стане спасінням від усюдисущого пилку. Необхідно потурбуватися про працездатність салонних фільтрів.

Світовий лідер у сфері автомобільних технологій – пропонує власникам автомобілів три види фільтрів: стандартні, вугільні та антиалергенні фільтри FILTER+. Щоб зрозуміти, який із них відповідатиме саме вашому автомобілю, необхідно вивчити їх характеристики.

У стандартному фільтрі повітря проходить через три шари очищення. Середній шар складається з волокон, що генерують електростатичний заряд. Завдяки такій ретельній фільтрації в салон не проникають навіть найменші частинки пилу та пилку.

Головною ж перевагою вугільних фільтрів є додатковий шар із кокосового вугілля. Він не пропускає в салон не лише дрібні частинки, але і неприємні запахи, спори та бактерії. Кокосове вугілля володіє покращеними сорбційними характеристиками, тобто забезпечує більш якісне очищення повітря. Це пояснюється більшою сумарною площею фільтруючої поверхні. Система настільки ефективна, що може бути використана навіть в таких екстремальних умовах, як рух в тунелях чи дорожніх заторах.

Фільтри FILTER+ складаються з декількох шарів, що затримують небезпечні дрібні речовини. Для нейтралізації неприємних запахів та газів використовується шар з активованим вугіллям. Ультратонкий шар мікрофібри не пропускає 99% дрібних частинок діаметром до 2,5 мкм, тобто майже весь дрібнодисперсний пил. Нейтралізація алергенів відбувається на відповідному шарі зі спеціальною молекульною сітчатою структурою. А завдяки іонам срібла всередині антиалергенного шару відбувається обеззаражування бактерій. Таким чином, багатошарова система фільтрації гарантує чистоту повітря в салоні автомобіля та нейтралізує неприємні запахи та алергени.

Різні прояви алергічних реакцій (чхання, сльозоточивість очей та інші) можна віднести до факторів, що відволікають водія від дороги та управління автомобілем. Фільтри Bosch серії FILTER+ усувають ці фактори, надійно запобігаючи контакту з алергенами в салоні автомобіля. Не менш значимою функцією фільтра є запобігання запотіванню скла. Нейтралізація всіх вищезазначених факторів сприяє підтримці концентрації уваги водія транспортного засобу і тим самим робить більш безпечним дорожній рух в цілому. Bosch гарантує надійну роботу фільтрів не лише в весняну пору, але і в умовах високих та низьких температур, тобто весь рік.

Замінити фільтр салону самостійно зможе будь-який автовласник: кожен набір укомплектований ілюстрованою інструкцією. Кваліфіковану діагностику та ремонт, а також заміну компонентів допоможуть провести на найближчій станції мережі Bosch Service

Закрити
Ім'я *
Номер *
Час дзвінка