Підбір запчастин

та ремонт

Вашого автомобіля

Замовити зворотній дзвінок

Новини від БОШ

Широкий спектр надійних і якісних компонентів Bosch для автомобільного електрообладнання

Bosch, провідний світовий постачальник автомобільних технологій, пропонує широкий спектр електрокомпонентів в рамках лінійки продуктів «Comfort & Electronic». Асортимент містить електродвигуни та інші електричні компоненти: електромотори і сервоприводи, реле, звукові сигнали, вентилятори системи охолодження та салонного мікроклімату, допоміжні водяні насоси, перемикачі, штекери, роз’єми.

Електродвигуни Bosch: ефективні рішення для будь-яких систем

Високоякісні електродвигуни Bosch широко використовуються в системах, що підвищують комфорт в салоні автомобіля: від системи кондиціонування до механізмів регулювання сидіння і склопідіймачів.

Bosch – один з найбільших європейських виробників електронних компонентів. Компанія пропонує широкий асортимент продукції від окремих компонентів до модулів: електродвигуни, вентилятори охолодження двигуна, рішення для систем кондиціонування та вентиляції, електродвигуни для склоочисників і систем контролю температури. Bosch виробляє електроприводи склоочисників лобового і заднього скла широкого спектра моделей, які мають високу функціональність і низький рівень шуму.

Системи охолодження: оптимальна продуктивність в будь-яких складних умовах

У складних умовах двигуни внутрішнього згоряння вимагають оптимального управління температурним режимом для надійної, ефективної та економічної роботи. Блоки і вентилятори Bosch здатні точно регулювати продуктивність системи охолодження в будь-яких умовах. Завдяки їх роботі з високою точністю підтримується не тільки робоча температура двигуна, але і температура в салоні.

Особливо важливо точне дотримання робочої температури при тривалому русі в пробках або на низькій швидкості, коли радіатор потребує інтенсивного охолодження. Bosch пропонує широкий спектр вентиляторів охолодження двигуна, що включає окремі компоненти і вентилятори в зборі.

Допоміжні насоси Bosch системи охолодження значно підвищують комфорт в салоні, гарантуючи задану температуру. Допоміжні насоси регулюють потоки антифризу в системі охолодження і дозволяють використовувати опалювачі при вимкненому двигуні внутрішнього згоряння. Насоси Bosch безшумні в роботі і відрізняються високою надійністю і тривалим терміном служби.

Реле Bosch: максимальна надійність

Конструкція багатьох електричних систем автомобіля містить у собі реле. Ці електронні компоненти використовуються для управління склоочисником, системою вентиляції, центральним замком, бензонасосом, а також для розриву і замикання контактів в електричних ланцюгах. Bosch виробляє широкий діапазон реле для різних типів транспортних засобів: від мікрореле до потужних силових 12 – 24 вольтових. Асортимент Bosch включає компоненти як для сучасних, так і для раніше випущених автомобілів.

Компоненти сигнальних систем – понад 80 років досвіду

З 1921 року компанія Bosch виробляє автомобільні звукові сигнали, що відрізняються високою надійністю і довговічністю. Клаксон – традиційний засіб оповіщення учасників дорожнього руху про небезпеку. На звукових сигналах Bosch зупиняють свій вибір багато виробників автомобілів завдяки глибокому і чистому звучанню, який зберігається протягом експлуатації, незалежно від навколишніх умов.

Роз’єми і перемикачі Bosch: якість, надійність і безпека при максимальному навантаженні

Сучасні транспортні засоби оснащені різноманітним, складним електроустаткуванням, підключення проводки якого здійснюється через роз’єми, а управління ведеться за допомогою перемикачів. Bosch тісно співпрацює з автовиробниками в розробці нових роз’ємів і перемикачів і пропонує широкий спектр різних рішень для бортової мережі транспортних засобів усіх типів: легкових і комерційних автомобілів, спеціальної та сільськогосподарської техніки, а також рідкісних і раніше випущених моделей. Компоненти автомобільного електроустаткування Bosch безвідмовно працюють в будь-якій ситуації і при будь-яких кліматичних умовах.

Закрити
Ім'я *
Номер *
Час дзвінка