Підбір запчастин

та ремонт

Вашого автомобіля

Замовити зворотній дзвінок

Новини від БОШ

Рішення Bosch для міської мобільності

  • Від прокату до паркування автомобілей: рішення для мобільності без стресів;
  • Від антиблокувальної гальмівної системи (ABS) до автомобіля-робота: рішення для мобільності без аварій;
  • Від синтетичного палива до електричних скутерів: рішення для мобільності без шкідливих викидів

Рішення для мобільності без стресів

COUP: вже сьогодні Bosch пропонує рішення для мобільності у великих містах. Одним з прикладів є служба COUP для короткострокового прокату електричних скутерів. Після впровадження сервісу у Берліні наразі він також започаткований і в Парижі. В рамках цього проекту Bosch випустив на дороги 1600 скутерів, невдовзі їх кількість збільшиться.

Automotive Cloud Suite: наступного року компанія Bosch запустить Automotive Cloud Suite – програмну платформу, яка практично є основним компонентом «підключеної» мобільності. Вона дозволяє водіям отримати доступ до онлайн-паркування та своїх «розумних» будинків, перебуваючи в дорозі.

Взаємодія різних видів транспорту: у липні 2017 року Bosch розпочинає випробування «асистента» мобільності, який знаходить найкоротший шлях через місто завдяки використанню зв’язку між існуючими службами мобільності на основі даних, що надходять у реальному часі. Нові програмні додатки дадуть можливість пасажирам набагато ефективніше досягати пункту призначення, міста зможуть краще контролювати та реагувати на щільність руху, а мобільні провайдери зможуть покращити ефективність громадського транспорту.

«Підключене» паркування: крок за кроком Bosch допомагає водіям уникнути стресу під час пошуку місця для паркування. Нині цей пошук спричиняє третину міських заторів. Незалежно від того, чи це система пошуку місць для паркування «Community-based parking», чи рішення «Active parking lot management» або система «Automated valet parking» – Bosch дозволять заощадити час і пальне, а також зберегти спокій водіїв.

HD map: до кінця цього десятиріччя Bosch створить цифрову карту високої чіткості, що буде містити показники радарних датчиків. Bosch працює над цим разом з голландською компанією «TomTom», а також з китайськими провайдерами «AutoNavi», «Baidu» та «NavInfo».

«Підключена» логістика: у найближчому майбутньому Bosch також буде «підключати» та автоматизувати вантажні перевезення. В даний час компанія розробляє нові логістичні послуги. Одним з прикладів є контроль вантажу вбудованими мікромеханічними датчиками. Мета полягає в тому, щоб зменшити витрати, підвищити логістичну ефективність та спростити інфраструктуру.

«Підключені» автомобілі: у наступному десятиріччі «підключеність» буде йти поряд з трансформацією самого автомобіля. Він стане третім життєвим простором людини нарівні з її домом та роботою. Як показує «підключений» демонстраційний автомобіль Bosch, у майбутньому достатньо буде простого жесту, щоб придбати щось онлайн або зарезервувати електричний велосипед, перебуваючи за кермом.

Рішення для мобільності без аварій та нещасних випадків

ABS (антиблокувальна гальмівна система) та ESP (система контролю стійкості): електронні «ангели-охоронці» – ABS та ESP – є новаторськими досягненнями Bosch. У той чи інший час вони захистили мільйони людей від зіткнення, автоматично, за долю секунди беручи контроль над гальмуванням або керуванням на себе.

Антиблокувальна гальмівна система ABS для електровелосипеда (E-bike): їздити на електричному велосипеді стає ще безпечніше. Bosch запускає першу готову до виробництва антиблокувальну гальмівну систему (ABS) для електричних велосипедів. Ця розробка запобігає блокуванню переднього колеса та підняттю заднього колеса. Таким чином, гальмівна відстань може бути зменшена, і ризик перелетіти через кермо або впасти з велосипеда зведено до мінімуму.

Антиблокувальна гальмівна система (ABS) для мотоциклів: система Bosch ABS10 для мотоциклів є невеликою і легкою. Інженерам Bosch вдалося зменшити вагу антиблокувальної гальмівної системи (ABS) приблизно на 30%, а розміри – приблизно на 45% у порівнянні з системою ABS9. Окрім оптимізації розміру та ваги, увага була зосереджена на скороченні витрат. В результаті система зараз також підходить для використання в невеликих мотоциклах з робочим об’ємом двигуна 250 см3, які мають гнучку ціну та є популярними на ринках, що розвиваються.

Система контролю стійкості мотоциклів (MSC): система контролю стійкості мотоциклів (MSC) – це тип системи ESP. Контролюючи такі параметри двоколісних транспортних засобів, як кут нахилу, система MSC може миттєво відрегулювати гальмівну систему з електронним управлінням та прискорення відповідно до поточного руху. Таким чином, система Bosch може попередити падіння мотоцикла при заносах, або сприяти вирівнюванню під час гальмування на поворотах дороги, де трапляється більшість аварійних ситуацій на мотоциклах.

Цифровий щит: дослідники аварій в Bosch вважають, що зв’язок між мотоциклами та автомобілями може запобігти майже кожній третій мотоциклетній аварії. До десяти разів у секунду транспортні засоби в радіусі кількох сотень метрів обмінюються інформацією про тип автомобіля, швидкість, положення та напрямок руху. Іншими словами, задовго до того, як з’являється мотоцикл, ця технологія попереджає водіїв та датчики в їх автомобілях про його наближення. Це дозволяє водіям краще та безпечніше керувати транспортним засобом.

Системи допомоги водіям: ці невидимі асистенти водія допомагають у монотонних або складних дорожніх ситуаціях. Вони контролюють все, що оточує автомобіль, за допомогою радіолокаційних, відео- та ультразвукових датчиків, що допомагають керувати автомобілем та гальмувати його при паркуванні, зміні смуги руху або очікуванні у заторі. Ці системи є попередниками автоматичного керування.

Автоматизоване керування автомобілем: до початку наступного десятиліття, Bosch, у співпраці з Daimler, прагне досягти повністю автоматизованих систем керування у міській мобільності (SAE рівень 4) та зробити можливим безпілотне керування (SAE рівень 5). Їхні цілі включають розробку та запуск у виробництво автономної системи керування для автомобілів-роботів.

Система «еCall» для мотоциклів: на основі інтелектуальних алгоритмів зіткнення система «eCall» виявляє аварію, автоматично передає дзвінок до екстрених служб, а також інформує аварійні служби про тип транспортного засобу та його положення.

Рішення для мобільності без шкідливих викидів

Real Driving Emissions або RDE (аналіз відпрацьованих газів автомобілів у режимі реального часу): цього року вперше буде проводитися сертифікація дизельних моделей двигунів з RDE на відповідність стандартам Euro 6. Наразі Bosch разом із своїми замовниками втілює в життя близько 300 проектів RDE. Компанія хоче підтримати автовиробників у їхніх зусиллях знизити рівень шкідливих викидів оксиду азоту дизельними транспортними засобами. Bosch вже показав, що це можливо, після проведення міського тест-драйву.

Сажові фільтри: у Європі Bosch більше не виконуватиме технічних робіт для двигунів внутрішнього згоряння з запалюванням від іскри, які не обладнані сажовим фільтром. Відтоді, як фільтри було представлено, дизельний двигун не мав проблем з сажею, і метою наразі є досягнення такого ж результату для бензинових двигунів.

48-вольтна технологія: 48-вольтна бортова мережа підходить для гібридних силових агрегатів початкового рівня. Bosch є постачальником систем від електродвигуна до акумулятора. Компанія робить хороший бізнес за допомогою цієї технології. Наприклад, тільки в Китаї у 2016 році компанія Bosch отримала п’ять великих замовлень на 48-вольтовий акумулятор.

Електрична мобільність в легких видах транспорту: повністю електричні 48-вольтові силові агрегати будуть застосовуватися в дуже маленьких та дуже легких нових транспортних засобах для персональної міської мобільності. Bosch оснащує ними такі транспортні засоби, як двоколісний скутер E-Schwalbe або ж чотириколісний автомобіль e.Go.

Система електричного осьового приводу «E-axle»: для створення транспортних засобів більшого розміру, які можна приводити в рух електричним способом, Bosch працює над розробкою високовольтних систем. Одним із прикладів цього є електрична вісь – двигун, силова електроніка та трансмісія, вбудовані в один корпус. Вона є дуже ефективною і простою в стандартизації.

Final mile: це рішення для електромобільності від Bosch вже використовується у Німеччині в міському транспорті для доставки. Компанія постачає систему силових агрегатів для вуличних скутерів поштових відділень в Німеччині. Це є найбільший електричний автопарк у Європі.

Synfuel: сам по собі двигун внутрішнього згоряння може стати альтернативним силовим агрегатом, якщо він працюватиме на синтетичному паливі, виробленому з використанням відновлюваної енергії. Це зробить його ресурсозберігаючим і CO2-нейтральним. Є багато шляхів, що ведуть до мобільності без шкідливих викидів, і Bosch вивчає їх всі.

 

Закрити
Ім'я *
Номер *
Час дзвінка