Підбір запчастин

та ремонт

Вашого автомобіля

Замовити зворотній дзвінок

Новини від БОШ

Bosch і Daimler спільно працюють над системою керування безпілотним автомобілем

  • Метою альянсу є запуск вже найближчого десятиліття системи повністю автоматизованих транспортних засобів, що рухаються без втручання водія
  • Головна задача – розробка й випуск готової до виробництва системи для міських безпілотних таксі

Штутгарт, Німеччина – Компанії Bosch і Daimler спільно працюють над розробкою системи керування для безпілотного транспортного засобу. Компанії створили альянс, націлений на розробку системи для автономних авто (SAE-рівень 4) та транспортних засобів, які не потребують керування з боку водія (SAE-рівень 5). Ці інновації можуть стати реальністю вже до початку наступного десятиліття.

Основними завданнями розробників є створення необхідного програмного забезпечення й алгоритмів для автономних систем керування авто. У роботі над цим проектом буде задіяний багатий досвід у створенні транспортних засобів компанії Daimler – світового лідера у виробництві автомобілів преміум-класу – та експертиза компанії Bosch як найбільшого світового постачальника автомобільних автозапчастин. Результатом співпраці має стати технологія, готова до впровадження у виробництво в найкоротші терміни.

Автомобіль самостійно приїжджає до водія

За задумом розробників, впровадження системи повністю автоматизованих транспортних засобів дозволить оптимізувати міський трафік і збільшити безпеку дорожнього руху, а в перспективі – сформує ключовий елемент транспортної системи майбутнього. До того ж, технологія збільшить привабливість сервісу обміну автомобілями. Вона допоможе людям оптимізувати час, який вони проводять в автомобілях, і відкриє нові можливості для тих, хто не має водійського посвідчення, зробивши цю категорію користувачів мобільнішою.

Головною метою проекту є створення та підготовка до впровадження у виробництво такої системи керування, за допомогою якої транспортні засоби зможуть пересуватися містом практично автономно. Ідея полягає в тому, щоб автомобіль самостійно знаходив і прибував до водія, а не навпаки. За допомогою звичайного смартфону можна буде забронювати послугу обміну автомобілями або замовити міське безпілотне таксі.

Закрити
Ім'я *
Номер *
Час дзвінка