Підбір запчастин

та ремонт

Вашого автомобіля

Замовити зворотній дзвінок

Новини від БОШ

Майбутнє автомобілів – повна електрифікація

Із технологіями Bosch двигуни майбутнього будуть повністю електрифіковані

  • Bosch, провідний постачальник технологій і послуг в автомобільній галузі, представив нові технології електрифікації двигунів
  • Інновації для двигунів внутрішнього згоряння, гібридних автомобілів та електромобілів розширюють вибір автомобілістів і забезпечують працездатність автомобіля
  • Майбутнє автомобілів – за технологіями автоматизованого водіння та підключення до Інтернету

Компанія Bosch, провідний постачальник технологій і послуг для світового автомобільного сектору, представила майбутнє технологій електрифікації, запропонувавши безліч рішень для автомобільних силових установок у рамках Північноамериканського міжнародного автосалону (NAIAS). Інновації Bosch показали, як двигуни майбутнього будуть електрифіковані із застосуванням перспективних технологій, що розширить вибір автовласників і забезпечить стабільну працездатність агрегатів.

«Отримавши численні відгуки від виробників автомобільного обладнання, а також вивчивши потреби споживачів, ми дійшли висновку, що електрифікація автомобілів ставатиме дедалі популярнішою, – сказав Майк Мансуетті, президент Robert Bosch LLC. – Під час NAIAS ми презентували рішення, які зроблять це доступнішим. Отже, виробники зможуть впроваджувати такі технології вже у найближчому майбутньому».

Непідробний інтерес споживачів до процесу електрифікації автомобілів

Останні дослідження Bosch показали, що тенденція придбання електромобіля посилюється з року в рік. Так, наприклад, у США 62% покупців нових авто припускають можливість придбання хоча б одного електромобіля для своєї сім’ї протягом найближчих 10 років. З тих, хто взагалі має намір придбати електромобіль, 71% вважає, що зробить це протягом 15 років.

Хоча автовласники заявляють про прагнення мати електромобіль у майбутньому, водночас вони висловлюють деякі побоювання щодо надійності такого автомобіля, можливості подолання великих відстаней без додаткової зарядки, а також нарікають на високу вартість електромобіля і його ремонту / техпідтримки. До того ж, значна частка респондентів (32%) вказала, що вони не зацікавлені у покупці або лізингу електромобілів протягом найближчих 15 років і віддають перевагу автомобілям з іншим типом двигуна.

Рішення Bosch роблять доступними технології електрифікації та пропонують вибір виробникам

На автосалоні NAIAS Bosch дебютував із системою електричного осьового приводу eAxle. Завдяки їй електрифікація стає більш доступною для автовиробників, оскільки дозволяє об’єднувати найкращі напрацювання Bosch для різних варіацій силових установок на єдиній платформі. За рахунок цілісності платформи працездатність системи вища за працездатність окремих компонентів на 5-10%.

Блок терморегулювання від Bosch (Thermal Management Station) демонструє, як застосування технологій поліпшує розподіл теплових потоків в електромобілі та збільшує продуктивність автівки до 25%, особливо в зимових умовах. Комплексний підхід до терморегулювання електромобілів забезпечує більшу ефективність процесів обігріву взимку й охолодження влітку, дозволяючи знизити грошові витрати та споживання електроенергії.

Прогрес Bosch у технологіях силових агрегатів не обмежується електроприводом: Bosch не припиняє розробку інновацій для ДВЗ. Наразі частка двигунів, які використовують технологію безпосереднього впорскування палива, складає близько 50% і дедалі збільшується завдяки виходу на ринок третього покоління цієї системи. Застосування таких двигунів в автомобілях може істотно збільшити ефективність агрегатів, водночас дозволить зменшити шкідливі викиди та рівень шуму.

Електрифікація розширює взаємодію технологій автоматизованого водіння та підключення до Інтернету

Крім електрифікації, на NAIAS Bosch також представив технології автоматизованого водіння та підключення автомобілів до Інтернету. Зокрема, відбувся дебют системи повністю автоматизованого водіння, розробленої у відповідності до основних законодавчих вимог. Система електропідсилювача керма (EPS), що має функцію стійкості до подвійної відмови двигуна, забезпечує можливість автоматичного повернення управління, що здійснюється водієм або автопілотом, до режиму мінімального ризику. Водночас вона зберігає близько 50% живлення електричного кермового управління у разі зламу. Ця технологія відповідає всім нормам федерального договору про автономне водіння Департаменту автотранспорту та Асоціації безпеки на автомагістралях США.

Закрити
Ім'я *
Номер *
Час дзвінка