Підбір запчастин

та ремонт

Вашого автомобіля

Замовити зворотній дзвінок

Новини від БОШ

Bosch: новий підрозділ силових агрегатів

  • Електромобілі в майбутньому гратимуть ключову роль
  • Двигун внутрішнього згоряння залишатиметься важливою частиною гібридних автомобілів
  • Новий підрозділ Powertrain Solutions матиме 88 000 працівників
  • Bosch веде розробки за всіма перспективними напрямами

Штутгарт, Німеччина — За оцінками Bosch, до 2025 року кількість випущених гібридних та електричних автомобілів досягне 20 млн. Виробництво електромобілів у майбутньому матиме ключове значення, тому зараз компанія Bosch створює робочу групу, що сфокусується виключно на цьому напрямі. Група увійде до складу нового підрозділу силових агрегатів Powertrain Solutions. З початку 2018 року сфера відповідальності підрозділу включатиме проекти, пов’язані із розробкою електромобілів, а також завдання підрозділів бензинових і дизельних систем (Gasoline Systems і Diesel Systems). В результаті реорганізації всі клієнти Bosch у сфері силових агрегатів працюватимуть із єдиним підрозділом. Водночас із розвитком електромобілів компанія планує інтенсивно працювати над подальшим удосконаленням двигунів внутрішнього згоряння, адже крім 20 млн нових гібридів та електромобілів шляхами світу у 2025 році їздитимуть близько 85 млн транспортних засобів на бензині та дизельному паливі.

«Компанія Bosch є інженерно-технологічним партнером номер один для автовиробників, незалежно від того, з яким двигуном випускаються машини – бензиновим, дизельним або електричним. Готуючись до майбутнього переходу на електромобілі, ми розробили ефективну стратегію, – розповідає д-р Рольф Буландер, голова бізнес-сектора Рішення для мобільності та член ради директорів Robert Bosch GmbH. – Неважливо, на чому їздитимуть у майбутньому – на вуглеводневому паливі чи на електриці. Ми готові очолити сферу розробки силових агрегатів. Досі неясно, який тип трансмісії (або яка їх комбінація) домінуватиме. Ми вибрали двосторонній підхід і продовжуємо розширювати наш досвід і знання як в області електромобілів, так і двигунів внутрішнього згоряння». Провідні позиції на ринку дозволяють компанії Bosch відігравати активну роль у формуванні концепцій із трансформації транспортних засобів. Підрозділ Powertrain Solutions запропонує великий портфель технологій, що дозволяють збільшити ефективність використання транспорту, зробити його економічнішим і екологічнішим.

Великі інвестиції в інноваційні трансмісійні технології

Щороку Bosch витрачає кілька мільярдів євро на подальше удосконалення трансмісій і силових агрегатів. Зокрема, у розвиток електромобілів компанія інвестує 400 млн євро на рік. Значна частка цієї суми вкладається у дослідження і розробку акумуляторів. Bosch є єдиним у світі постачальником традиційних автомобільних компонентів, який проводить дослідження з перспективних технологій зберігання енергії. Компанія вже отримала понад 30 замовлень, пов’язаних з електромобілями, від міжнародних автовиробників. Близько 1800 експертів Bosch працюють над електромобілями майбутнього.

Ближче до ринку і клієнтів

Мета створення підрозділу Powertrain Solutions – надати всім клієнтам у галузі силових установок можливість працювати з однією командою. До того ж, Bosch пропонуватиме комплексні рішення на додачу до окремих компонентів. «Запити наших клієнтів дедалі частіше виходять за рамки двигуна внутрішнього згоряння. Тренд у бік електрифікації відіграватиме провідну роль у формуванні нового підрозділу. У процесі трансформації ми підтримуватимемо клієнтів своїми знаннями і технологіями», – коментує Буландер.

У стратегічному сенсі діяльність Powertrain Solutions зосереджуватиметься на трьох основних сегментах: легкові та вантажні автомобілі з двигунами внутрішнього згоряння, із гібридними силовими установками та електричні транспортні засоби. Сюди входить широке коло завдань. «В електромобілях і комерційних транспортних засобах є величезний потенціал. Головна мета перетворення легкових автомобілів із двигунами внутрішнього згоряння на гібриди – збільшення економічності», – пояснює Буландер. Всі трансмісійні системи прагнуть технічних інновацій. У довгостроковій перспективі конкурентоспроможними залишаться тільки ті компанії на ринку, які й надалі працюватимуть над зменшенням споживання палива і шкідливих викидів.

Зміни на ринку

У майбутньому компанія Bosch розвиватиме всі ці технології паралельно. Це надасть можливість швидко і гнучко реагувати на зміни на ринку в усіх областях, пов’язаних із трансмісіями. Зараз немає сумнівів у тому, що електромобілі найвірогідніше здобудуть перемогу. Однак поки неможливо передбачити, коли й як швидко відбудеться ця революція та яку форму вона матиме.

Powertrain Solutions об’єднає близько 88 000 партнерів у понад 60 містах у 25 країнах світу. Вже сьогодні фахівці Gasoline Systems і Diesel Systems успішно працюють разом. У 2018 році в новому підрозділі робота піде ще інтенсивніше. Чисельність персоналу в результаті реорганізації практично не зміниться.

Деталі реорганізації будуть розроблені у тісній взаємодії з представниками працівників. Роботу всіх трьох груп нового підрозділу планується розпочати з 2018 року.

Закрити
Ім'я *
Номер *
Час дзвінка