Підбір запчастин

та ремонт

Вашого автомобіля

Замовити зворотній дзвінок

Новини від БОШ

95-річний ювілей мережі Бош Сервіс

У 2016 році мережі Бош Сервіс виповнилося 95 років

Упродовж своєї історії станції мережі Бош Сервіс проводять встановлення автозапчастин Bosch і кваліфіковане обслуговування автомобілів у всьому світі

У світовому масштабі мережа Bosch Service має найтриваліший історичний розвиток

Bosch пропонує всебічну підтримку бізнес-партнерам, які представляють на незалежному ринку автомобільних послуг бренд Bosch Service

У 2016 році виповнюється 95 років з моменту початку роботи першої майстерні, що стала офіційним партнером Bosch з установки автомобільних компонентів і ремонту техніки. Перша авторизована майстерня була відкрита 1921 року в Гамбурзі (Німеччина). Наразі мережа налічує понад 16,5 тисяч партнерських станцій у понад 150 країнах світу. Мережа незалежних СТО під брендом Bosch Service на сучасному ринку обіймає провідну позицію в царині ремонту й обслуговування автомобілів. Концепції для бізнесу СТО від Bosch – це детально розроблені технології, спрямовані на задоволення різноманітних потреб незалежних сервісних центрів і вимог регіональних ринків.

Становлення мережі

На початку минулого століття спостерігався інтенсивний розвиток автомобільної індустрії. Перші автомобілі нагадували кінні екіпажі із двигуном внутрішнього згоряння. Їх обслуговуванням опікувалися шофери-механіки, які самостійно замінювали зношені чи пошкодженні деталі. Із розвитком автомобільної промисловості та зростанням популярності автомобілів виникла потреба у спеціалізованих майстернях, здатних н надавати кваліфіковане технічне обслуговування.

Стратегія Bosch не обмежувалася лише виробництвом компонентів. Власники компанії розуміли, що для підтримки високої репутації виробника якісної продукції необхідно розвивати систему сервісного обслуговування. Відповідно до цього бачення компанія з самого початку надавала всебічну підтримку клієнтам і партнерам, які використовували й обслуговували компоненти виробництва Bosch. Інноваційна система автомобільного запалювання на основі магнето, представлена Робертом Бошем 1897 року, швидко ставала популярною в усьому світі. Починаючи з 1913 року, компанією також були представлені перші автомобільні генератори, стартери, фари, звукові сигнали. Для навчання механіків, які займалися ремонтом техніки, Bosch направляв своїх технічних фахівців у майстерні по всій Німеччині та за кордоном. З’являлися спеціалізовані магазини, які встановлювали компоненти Bosch на автомобілі. Але із розвитком бізнесу компанія постала перед необхідністю створення комплексної системи кваліфікованого супроводу своїх продуктів і мережі сервісного обслуговування автомобілів.

У 1921 році з’явилися перші партнерські майстерні, які отримали статус «Офіційний партер Robert Bosch з установки компонентів і ремонту». З 1926 року для мережі майстерень була придумана офіційна назва – Bosch Dienst (Бош Сервіс, нім.). За межами Німеччини мережа іменувалася Bosch Service. Партнери отримували сервісне обладнання, можливість придбання запчастин за спеціальними умовами, забезпечувалися підтримкою у повсякденній діяльності, в тому числі мали стандартизовані бланки замовлень і навіть різні пропозиції з оформлення вітрин. Із плином часу мережа розвивалася, змінювалася під впливом зовнішніх факторів. З’являлися нові автомобільні технології та сервісні рішення. Умови співпраці та вимоги до майстерень модифікувалися й адаптувалися. Проте загальні принципи концепції залишаються незмінними й досі. У світовому масштабі мережа Bosch Service має найтриваліший історичний розвиток.

Мережа сьогодні

Підприємства мережі Бош Сервіс дотримуються високих стандартів якості послуг, що є візитівкою мережі й головною конкурентною перевагою. Лідерство Bosch у багатьох сферах, в тому числі у виробництві компонентів для автовиробників, дозволяє компанії надавати партнерам необхідну комплексну підтримку. До неї входять запчастини для широкого спектру автомобілів, інформація про сучасні технології, високотехнологічне сервісне обладнання, навчання тощо. Фахівці автосервісів можуть скористатися службою технічної підтримки, що надає партнерським СТО кваліфіковану допомогу у складних випадках ремонту або питаннях, пов’язаних із експлуатацією автосервісного обладнання Bosch. Завдяки цьому клієнти Бош Сервісів забезпечені обслуговуванням високого рівня незалежно від територіального розташування станції.

Bosch Service в Україні

В Україні мережа Bosch Service діє з 2001 року. Напрям Бош Авто Сервіс об’єднує професійні СТО, що надають послуги регулярного технічного обслуговування та комплексного ремонту легкових автомобілів. Під брендами Бош Дизель Центр і Бош Дизель Сервіс діють дизельні майстерні, які надають послуги з ремонту систем впорскування дизельного палива легкових і комерційних автомобілів. До того ж, для партнерів з обслуговування гальмівних систем чи систем впорскування доступна програма Бош Модуль. Станом на 15 грудня 2016 року мережа офіційних ремонтних майстерень Bosch Service в Україні об’єднувала 115 СТО (в тому числі 16 Bosch Diesel Service / Bosch Diesel Center).

Закрити
Ім'я *
Номер *
Час дзвінка