Підбір запчастин

та ремонт

Вашого автомобіля

Замовити зворотній дзвінок

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВОДІЇВ

Експлуатація автомобіля: 10 зимових небезпек

Експлуатація автомобіля взимку дуже часто підносить неприємні сюрпризи, винуватцем яких часто бувають неуважні автовласники. У яких випадках можна очікувати неприємності і як їх уникнути.

Небезпека №1.

Слабкий акумулятор

У морози в першу чергу неприємності підносить стара або підсіла акумуляторна батарея. Якщо їй 5 і більше років, це сигнал про небезпеку, так як така АКБ в будь-який момент може підвести, наприклад, вранці, коли ви поспішаєте на роботу або ввечері, коли потрібно їхати за дитиною в дитячий садок або в школу. Першою ознакою слабкого акумулятора є повільне обертання колінвалу двигуна, що супроводжується утрудненим його пуском. В цьому випадку можна спробувати його зарядити, але якщо через пару днів проблеми повторяться, шукайте нову батарею. Їх можна придбати в автомагазинах, на авторинках, в гіпермаркетах і в інтернет-магазинах. Шукайте батарею з великим гарантійним терміном. Зараз технології сучасних батарей дозволяють давати на них гарантію два і навіть три роки. А якщо коштів на новий акумулятор немає, і ви сподіваєтеся на періодичну підзарядку, то для страховки купіть хоча б дроти-прикурювачі. Але вони повинні бути якісні. Такі зазвичай дорожчі, ніж китайський ширвжиток, який не здатний передати через дроти пусковий струм.

Небезпека №2

Парафін в дизпаливі

Літнє дизпаливо взимку небезпечно тим, що в ньому при морозі відбувається кристалізація парафіну. В результаті випавший в осад парафін забиває паливні фільтри, тому насос не може подати паливо до форсунок. Двигун в цьому випадку або взагалі відмовляється працювати, або працює тільки в режимі малих навантажень. До сезону морозів на більшу частину заправок вже встигають завезти зимовий дизель. Однак буває таке, що в ємності для зберігання ще залишалося літнє паливо або хтось десь щось переплутав і завіз літнє паливо. Бувають і інші ситуації, тому власнику дизельної машини слід запастися препаратом із серії антигель. Їх додають в дизпаливо в необхідній пропорції, ніж виключають утворення кристалів парафіну.

Небезпека №3

Замерзла рідина склоомивача

Невчасно розбавлена ​​зимовим концентратом рідина в бачку омивача дуже швидко перетворюється на лід. Склоомивачі в цьому випадку стають не робітниками, що в зимову погоду дуже небезпечно. Якщо таке сталося, потрібно купити концентрат склоомивача з температурою замерзання мінус 80 0С і знайти теплий гараж, стоянку або автомийку. У такому приміщенні в бачок потрібно залити незамерзайку і після розігріву машини, коли склоомивач почне працювати, в перебігу декількох хвилин короткочасними включеннями «прокачати» омивач стекол.

Небезпека №4

Слизькі шини

Літні шини в зимовий час не просто небезпечні, а дуже небезпечні. Якщо на дорозі сніг або лід, автомобіль на літніх шинах стає некерованим, а гальмівний шлях збільшується в рази. Тому якщо ви не встигли поміняти літні шини на зимові, то в разі снігопаду або ожеледиці про машину краще тимчасово забути або поміняти шини на найближчому шиномонтажі, куди можна без проблем доїхати.

Небезпека №5

Не працюють свічки накалу

Поки морозів немає, симптоми неробочих свічок накалу не настільки відчутні, але коли стрілка істотно опуститься нижче нуля, проблеми з запуском дизеля можуть серйозно зіпсувати настрій. Багато при цьому намагаються запустити двигун тривалим обертанням клонували стартером. При цьому ще прискорюється знос і стартера і знижується ресурс АКБ. Тому якщо відчуваєте, що дизель вашого авто заводиться важко, знайдіть час і поїдьте на діагностику в автосервіс.

Небезпека №6

Примерзли двері

Примерзають двері через вологу, яка потрапляє між ущільнювачами дверей і їх отвором. Відірвати двері в цьому випадку дуже складно. Іноді це закінчується відірваною дверною ручкою. Щоб попередити такі неприємності, слід насухо витерти дверні отвори і ущільнювачі і обробити останні силіконовою змазкою. Вона може бути в аерозолі або у вигляді пластичного мастила в тюбику.

Небезпека №7

Замерзли замки

В автомобілях, де немає системи дистанційного відкриття дверей, можуть замерзнути личинки замків, які потім потрібно буде розігрівати всілякими доступними способами. Але щоб такого не сталося, вже зараз замок потрібно просушити (стиснутим повітрям або електрофеном) і змастити. Краще для цього мастило з низькою температурою застигання, наприклад моторне масло з в’язкістю по SAE 5W-40 або 0W-40.

Небезпека №8

Система запалювання / живлення дає збої

Автомобіль важко запускається на холодну, а при роботі відчуваються пробої в іскроутворення  (як кажуть, двигун “троїть”). Найбільш часто це симптоми виходу з ладу свічок запалювання, рідше – пробою високовольтних проводів, тріщин в кришці розподільника запалювання, несправності котушки запалювання, порушених теплових зазорів клапанів, забруднення форсунок або карбюратора, зниження ефективності електробензонасоса. Тому в першу чергу потрібно поїхати на СТО, щоб на спеціальному стенді перевірити працездатність свічок запалювання під тиском.

Небезпека №9

Лопнули гумові пильовики

У морозну погоду еластичність гумових деталей помітно знижується, і в разі якщо автомобілю вже більше 4-5-ти років це може стати причиною розриву пильовиків різних механізмів – ШРКШів, наконечників рульових тяг, шарнірів стійок стабілізатора. Під впливом «знакозмінних» зовнішніх факторів протягом тривалого періоду часу гума пильовиків втрачає еластичність, а під впливом морозів в разі навантажень ці деталі можуть взагалі лопнути. В результаті в шарніри почне потрапляти вода, пил і бруд. Вода вимиє мастило, а пил і бруд стануть причиною прискореного зносу робочих поверхонь деталей. Так, вузол може стати непрацездатним за дуже короткий період часу. Наприклад, при порваному пильовику ШРКШа в дощову погоду, коли на дорогах багато калюж цей вузол можна вбити на один день поїздок. Зважаючи на це власникам підтриманих машин в зимовий час слід частіше звертати увагу на пильовики. Якщо немає можливості це робити самому (раз в два тижні), то хоча б раз на місяць заїжджайте на станцію техобслуговування, щоб машину оглянула майстра автосервісу.

Небезпека №10

Заклинив «ручник»

Серйозні неприємності в зимовий час може доставити гальмо стоянки. Так іноді в морозну погоду після постановки машини на «ручник», зняти її з гальма стоянки вже виявляється неможливим. Причиною є корозія троса приводу гальма стоянки і волога, яка накопичується всередині обплетення. Щоб цього уникнути, напередодні морозів слід змастити трос приводу гальма стоянки, а якщо він іржавий і частково перетертий – краще замінити на новий.

Закрити
Ім'я *
Номер *
Час дзвінка