Підбір запчастин

та ремонт

Вашого автомобіля

Замовити зворотній дзвінок

Інформація для водіїв

Заміна гальмівних колодок і дисків

 Гальмівна система, зокрема колодки і диски, входить в число найбільш навантажених і інтенсивно експлуатованих вузлів автомобіля. Теоретична періодичність заміни зазвичай вказується в інструкціях по експлуатації окремих моделей машин.

Однак на практиці все інакше – їх потрібно міняти в міру зносу, інтенсивність якого залежить від матеріалу виготовлення, атмосферних умов, стану дорожнього покриття, стилю їзди і ін.

У конструкції гальмівних колодок немає нічого складного: це пластини зі сталі, до яких прикріплені спеціальні накладки з високоміцних матеріалів, стійких до тертя і перепадів температури.

Гальмівні колодки: особливості та періодичність заміни

Виробники вказують у технічній документації, скільки прослужать їх вироби, але ця інформація носить виключно рекомендаційний характер. Заздалегідь визначити, як часто доведеться купувати нові витратні деталі, можна приблизно.

В середньому заміна гальмівних колодок виробляється при наступному пробігу:

• вітчизняні машини: 12 +/- 3 тис. Км;

• імпортні авто: 17 +/- 3 тис. Км;

• спорт-кари: 5 +/- 1 тис. Км.

Гальмівні колодки: коли потрібна заміна?

Визначити, коли потрібна заміна колодок найпростіше по датчикам зносу і / або по індикатору на приладовій панелі, якщо це передбачено в даній моделі. Додатковими ознаками необхідності заміни є «легка» педаль, збільшена дистанція гальмування і підвищена витрата робочої рідини.

Характерною ознакою вироблення гальмівних пристроїв буде специфічний звук при інтенсивному гальмуванні. Після стирання колодок пластина-датчик видає характерний писк при контакті з поверхнею диска. Конструкцією більшості іномарок передбачені світлові індикатори, які підключені через контакти, вмонтовані в накладки колодок.

Якщо в машині немає ніяких механічних або інших засобів сигналізації стану гальмівних механізмів, слід періодично перевіряти їх знос, вимірюючи розмір накладок як задніх, так і передніх коліс без урахування металевого підстави. Заміна потрібно, якщо товщина однієї з накладок менше 1,5 +/- 0,5 мм. Якщо на авто встановлені литі диски з великими отворами, цю перевірку не важко виконати візуально, навіть не знімаючи коліс.

Гальмівні диски: особливості та термін служби

На відміну від колодок, гальмівні диски служать значно довше. У більшості випадків їх змінюють після 80 тисяч кілометрів. Більш точно термін служби вказується в технічній документації конкретної моделі, однак ці дані теж умовні.

Виробники використовують різні технології і матеріали, що позначається на жорсткості і міцності різних модифікацій дисків. Інтенсивність зносу залежить від якості колодок, манери їзди, стану дороги, погодних умов та інших факторів.

Коли потрібна заміна?

Щоб знати, коли потрібно міняти гальмівні диски, слід регулярно контролювати їх стан. При надмірному зносі можливі наступні аномалії в машині:

• Збільшення гальмівної дистанції;

• Зниження рівня робочої рідини;

• Полегшення педалі;

• «Відведення» в сторону при гальмуванні;

• Нехарактерний шум в області коліс.

При появі одного з перерахованих вище відхилень необхідно перевірити стан гальмівної системи. При цьому особливу увагу варто приділити як дискам, так і колодкам. Найкраще це довірити кваліфікованим фахівцям сервісного центру.

Систематична перевірка гальмівних дисків потрібно як на передніх, так і на задніх колесах. Крім стану поверхні, потрібно виміряти їх товщину за допомогою штангенциркуля та деформацію за допомогою індикатора.  

Допустимий для експлуатації діапазон, як правило, вказується на тильній стороні диска.

Примітка. Заміна дисків, як і колодок, незалежно від того, на якому з механізмів виявлений неприпустимий знос, потрібно виробляти на одній осі тільки парами.

Закрити
Ім'я *
Номер *
Час дзвінка