Підбір запчастин

та ремонт

Вашого автомобіля

Замовити зворотній дзвінок

Інформація для водіїв

Промивання інжектора – поради професіоналів

  Якщо ви стали помічати, що двигун автомобіля працює не так, як раніше (з’явилися провали, впала тяга), одна з можливих причин – засмічення паливних форсунок. Чи можна цього уникнути, і що робити, якщо така неприємність уже сталася?

Двигун сучасного автомобіля дуже складний і високоточний агрегат. Якщо хоч одна з деталей починає працювати в позаштатному режимі, це одразу стає помітно. Звичайно, більшість елементів виходить з ладу поступово, через знос. Але є і такі, які можуть працювати довго, але вимагають періодичної профілактики. Наприклад, паливні форсунки.

  Основне завдання паливних форсунок – потрібним чином розпорошити бензин (або солярку) в камері згоряння. Якщо бути точніше, мова йде про розпиленні найдрібніших крапель під певним кутом і в певній формі. Коли форсунка починає засмічуватися, падає якість розпилу, тобто змінюється форма факела або розмір крапель. Паливо згоряє не повністю, тяга падає, з’являються помітні провали в роботі двигуна. Але звідки в форсунки з’являється сміття, якщо до складу будь-якої паливної системи входить фільтр?

Нічого дивного: фільтр бореться з механічними частинками. Але крім цього в бензині багато домішок, які під впливом високої температури в двигуні залишаються на поверхнях у вигляді нальоту. Саме цей наліт і покриває елементи форсунки, заважаючи їй нормально розпорошувати паливо. Швидкість забруднення паливної системи очевидно залежить від якості пального. Якщо в столиці і великих містах паливо гідне, то на багатьох АЗС уздовж трас і в невеликих населених пунктах з цим є серйозні проблеми.

Засмічення можна уникнути – для цього існує промивка форсунок. Воно дозволяє видалити нагар і відкладення до того, як вони почнуть заважати роботі двигуна. Правда, є одна проблема: в регламентне обслуговування така профілактика найчастіше не входить. В результаті про її необхідність автовласники не здогадуються рівно до тих пір, поки не почнуться проблеми з силовим агрегатом. Тому прийміть нашу рекомендацію: промивка інжектора повинна проводитися хоча б раз в 50 000 км.

Як зрозуміти, що форсунки забилися?

• Стартеру доводиться довго прокручувати двигун перед запуском.

• На працюючому двигуні по машині проходять вібрації.

• Динаміка автомобіля млява – у мотора немов відняли частину потужності.

• У русі чути хлопки з глушника.

  Якщо ви ще сумніваєтеся в діагнозі, ось додатково пара фактів. Неправильний розпил брудних форсунок збільшує витрату палива, а якщо затягнути з їх чищенням, то впору буде їх викидати і купувати нові. Так що не шкодуйте грошей на профілактику, щоб не приїхати до дорогого ремонту.

  Промивання форсунок: два метода

  Принципово очищення можна здійснити трьома способами, два з них вимагають наявності спеціального обладнання.

  1.  Промивання інжектора через паливну рампу.

    Це найпростіший і найпопулярніший спосіб. У камеру згоряння через рампу подають промивну рідину на якій деякий час ганяють мотор. Нюанс – після промивання необхідно замінити свічки запалювання. Досвідчені автовласники поєднують обидві процедури: якраз до моменту чергової профілактики форсунок свічки потрібно оновити. Оскільки форсунки залишаються на місці, якість їх роботи відразу перевірити не можна. Якщо відкладення вдалося змити, симптоми «тривожного» мотора з часом пропадуть.

  • Ультразвукова чистка форсунок.

    Це на випадок, коли звичайна промивка навряд чи допоможе. Форсунки для цього знімають з двигуна, а сам процес коштує дорожче. Наліт видаляється навіть найскладніший, і можна контролювати процес промивання що називається «на око». До того ж результат можна перевірити відразу, оцінивши роботу оновлених форсунок на стенді. Недолік один – це дорожче, ніж «через рампу».

  • Самостійна промивка.

      В крайньому випадку (наприклад, якщо поруч немає сервісних центрів, яким ви довіряєте) можна скористатися автохімією з магазину. Коштів для очищення багато, методика проста: досить залити вміст флакона в бак. Однак, ефективність таких рідин в порівнянні з професійною промиванням невисока: навіть якщо мотор стане працювати краще, не факт, що надовго. Небезпечно використовувати таку автохімію на автомобілях з великим пробігом. Зазвичай їх паливна система сильно забруднена, і присадка до палива може зробити тільки гірше: забруднення не розчиняться в ній, а почнуть подорож по магістралі в твердій фракції і потраплять прямо в форсунки.

Закрити
Ім'я *
Номер *
Час дзвінка