Підбір запчастин

та ремонт

Вашого автомобіля

Замовити зворотній дзвінок

Інформація для водіїв

Застрягли в снігу – що робити? Способи вибратися із замету

Застрягти в снігу навіть на рівній дорозі справа проста, а вибратися – ціла наука про яку розповімо докладніше.

Чому в снігу легко застрягти?

Непомітно загрузнути можна і в піску – причина однакова. Автомобіль легко провалюється в снігову масу через невелику площу зіткнення кожного колеса з поверхнею. Один квадратний сантиметр «пропускає» через себе сотні кілограм. Вага машини вдавлює її в глибокий сніг через ці чотири точки. Якщо твердої опори немає – автомобіль грузне. Тому гусеничні машини, які зазвичай важче будь легковика, такі прохідні. У них багатотонний вага рівномірно розподілений по великому полотну гусениці. У кросоверів колеса ширше, пляма контакту більше, але через свою маси їм теж важко виїхати із замету. Іноді складна ділянка допомагає подолати висока швидкість, але є шанс потрапити з замет і закопатися ще глибше.

В якому снігу частіше застряють? Такої статистики не існує, але зазвичай машини потрапляють в сніговий полон на пагорбі, невдало намагаючись на нього піднятися, або риють собі яму в глибокому пухкому снігу, під яким може причаїтися лід. Старожили кажуть, що рано говорити «застряг» поки сніг не дістав до днища. Час думати про своє спасіння приходить в момент, коли машина зовсім перестає їхати і «сідає».

Отже, машина застрягла в снігу. Що далі?

• Найперша порада – ледь натисніть педаль газу і покрутіть кермом. Передні колеса, якщо вони ведуть, можуть зачепитися за краї ями, яку собі розкатали. Інша історія з заднім приводом. Якщо провідні колеса на задній осі, передні треба тримати прямо і намагатися не буксувати. Рухатися треба повільно. Тут важливо згадати про метод «розгойдування»: дістаньтеся до верхнього краю ями в якій сидять колеса, потім швидко включіть задню передачу і повторіть «рух-гальмо-назад-гальмо», збільшуючи амплітуду. На “механіці” зробити це простіше. З автоматичною коробкою передач все залежить від майстерності водія, хоча в будь-якому випадку різкі перемикання між режимами будуть не на користь автомату.

• Якщо вас більше одного водія і виїхати не виходить, доведеться звертатися до м’язової сили. Атлетом бути не обов’язково. Слідкуйте за руками, щоб не продавити ніжний кузов.

• Снігова пастка боїться лопат. Починайте копати під машиною – треба прибрати сніг у тому місці, де вона сіла «на мілину». Якщо є підніжки, то пострибайте на них, щоб машина на час піднялася і простіше було чистити. Як варіант: викопати альтернативну дорогу. Колесо, що обертається повинно зісковзнути з накатаної ями і знайти зчеплення де-небудь поруч.

• У багажнику лежить компресор? Тоді здувайте шини до 0,8-1,0 бар. На напівспущених колесах збільшується пляма контакту з поверхнею. Провідні колеса стають більш чіпкими, а відомі менше провалюються в сніг. Спосіб ефективний, але довгий, тому що колеса треба відразу накачувати – довго на спущених їздити шкідливо.

• Ще один спосіб: кинути під колеса що-небудь на зразок картонки, гумового килимка з салону (увага – колесо може моментально протерти його!), або ялинових гілок, які опинилися під рукою. Існує більш цивілізована альтернатива у вигляді спеціальних ланцюгів, які надягають на колесо. Вони кріпляться на шині і дають «тракторне» зчеплення з дорогою. Як варіант – використовувати пластикові траки, які теж продаються в магазині на випадок, коли застрягла машина відмовляється їхати. Обидва пристосування в безлічі варіантів є в магазинах, але найкращий варіант для себе доведеться знайти самостійно. Почитайте огляди, подивіться відео з порятунком машин. Зверніть увагу: ланцюги повинні легко вдягатися і бути з міцним замком як і траки.

• Очевидна порада про трос. Головне, щоб він був. Важливо не смикати машину сталевим тросом, щоб не пошкодити буксирувальні вушка, менше буксувати надриваючи двигун і йти внатяг. Тут важливий момент, тому хто дає цю саму тягу. Якщо на буксирі є знижує передача, її треба включити, щоб не було пробуксовки.

Важливо знати

Багато автолюбителів не знають, що покришки треба ставити відповідно до вказівки виробника, а не як майстер захотів. Симетричний малюнок слід надягати у напрямку стрілки і написи «Rotation»,що вказує нарух машини вперед. На колесах з асиметричним малюнком на бортах є підказки: «OUTSIDE» і «INSIDE». Перша напис означає зовнішню сторону колеса, а друга – внутрішню, приховану від очей. Саме так треба перевертати гуму. Якщо шини поставлені неправильно, більше шансів застрягти, тому що покришка втрачає частину своєї прохідності.

Що повинно бути в машині, щоб самостійно вибратися зі снігу?

Пам’ятайте, що будь-яка проблема має рішення, і від кількості корисних в дорозі речей у вас в багажнику залежить як швидко ви його знайдете.

• Найголовніше місце – для троса, а краще двох. Один динамічний, щоб зривати застряглу машину з місця, а другий – для витягування внатяг.

• Якщо не було, купіть ланцюга на колеса і / або траки.

• Ще допоможе домкрат у вигляді рейки, якщо під колесо треба щось підкласти.

• Насос, який накачає спущені колеса.

• Ще потрібна лопата (краще штикова, їй можна не тільки розгрібати сніг, а й колоти лід) і як доповнення до неї – мішок з піском або мармуровою крихтою, якої в деяких містах так люблять посипати дороги. Можна скористатися способом далекобійників і возити з собою пару-трійку пачок звичайної кухонної солі, яка швидко роз’їдає лід під колесами.

• Для зовсім запасливих: дроти для «прикурювання», комплект теплих речей, що-небудь з їжі, спальний мішок і засіб для розпалювання багаття, а поки він не розгорівся – ліхтар. І може бути тоді питання «як виїхати, якщо машина застрягла в снігу» стане зовсім дріб’язковим.

Закрити
Ім'я *
Номер *
Час дзвінка