Підбір запчастин

та ремонт

Вашого автомобіля

Замовити зворотній дзвінок

Інформація для водіїв

Як часто і навіщо міняти гальмівну рідину?

Гальмівна рідина – важлива частина гальмівної системи машини. Від її якості залежить Ваша безпека. Якщо регулярно міняти робочу рідину і не забувати перевіряти справність системи, вона прослужить довго, а дорогий ремонт не застане зненацька. З яких причин і як часто необхідно міняти робочу рідину, розберемося в цій

Різновиди гальмівної рідини
В сучасних гальмівних системах працюють різні види рідини. Перші склади були на суміші бутилового спирту з касторовою олією. При низьких температурах (нижче 0 ° C) така рідина ставала густою і частково втрачала свої властивості. Її повна заміна була потрібна щорічно.
У міру розвитку автомобілебудування були розроблені більш досконалі гальмівні рідини. Всі вони об’єднані в рамках стандартів (так званих DOT), що вказують на температуру закипання і ступінь в’язкості в залежності від навколишнього середовища. Найпоширеніші ГР:
DOT 3 – гліколевий варіант рідини, в основі якої дві речовини: поліетиленгліколь і поліефір. Цей вид гальмівної рідини підходить для транспортних засобів зі скромними динамічними характеристиками. Робоча температура в гальмівній системі таких автомобілів не повинна перевищувати 150 ° C. Припустимо змішування рідини DOT 3 з подібною за складом ТЖ стандарту DOT4.
DOT 4 – склад на основі поліетиленгліколю і поліефіру, доповнений спеціальними присадками, що запобігають закипання. Найпопулярніший варіант гальмівної рідини ефективний при розігріві системи аж до 200-230 ° C, що оптимально для більшості сучасних авто. Сумісна з рідиною стандарту DOT 3.
DOT 5 – гальмівна рідина, в формулу якої входить силікон. Створена спеціально для спортивних високошвидкісних автомобілів рідина DOT 5 забезпечує безвідмовну роботу гальмівної системи при температурі кипіння до 260 ° C. Зважаючи на особливий складу неприпустимо змішування DOT 5 з рідинами на основі гліколю. При цьому термін використання рідини на основі силікону становить всього 1 рік.
DOT 5.1 / ABS – гліколевий склад, застосовуваний виключно в гальмівних системах, обладнаних механізмом АБС. Змішування спеціалізованої гальмівної рідини з іншими небажано.

Причина заміни
Робочі циліндри в гальмівній системі автомобіля повідомляються з головним за допомогою гальмівної рідини. Завдяки їх злагодженій роботі рух поршня головного циліндра передається до гальмівних циліндрів, а потім і на колодки. Гальмівна рідина схильна до постійного нагрівання, але через особливого складу не закипає, навіть якщо температура в системі довго вище 100 градусів.
Недоліком складу є його гігроскопічність. Гальмівна рідина здатна вбирати в себе вологу із зовнішнього середовища. Якщо в ній виявиться більше 3% води, рідина втратить свою ефективність. При розгерметизації в систему може потрапити повітря з небезпечним для гальмівної рідини парою. Іншими словами, при попаданні повітря з системи і води, температура кипіння гальмівної рідини різко впаде і в певний момент вона почне закипати. Незважаючи на те, що при втраті герметичності одного контуру гальмівної системи, другий зберігає здатність вчасно зупинити транспортний засіб, навіть частковий вихід з ладу загального механізму може стати причиною аварії.
При кипінні робочий об’єм рідини стає більше і при натисканні на педаль гальма «зайва» рідина переливається в резервний бачок. Після охолодження відбувається стиснення і витісненого раніше обсягу може не вистачити для створення необхідного тиску в системі. У таких випадках водій відчуває, як педаль гальма провалюється без опору, що дуже небезпечно при русі на високій швидкості. Саме тому рівень та температуру кипіння гальмівної рідини необхідно відстежувати і точно знати, коли міняти гальмівну рідину.


Як часто міняти гальмівну рідину в автомобілі?
Періодичність заміни ТЖ залежить від наступних факторів:
• тип гальмівної системи;
• умови експлуатації транспортного засобу;
• клас гальмівної рідини;
• склад (основа, на якій проведена ТЖ).
Для більшості автомобілів сервісний інтервал по заміні гальмівної рідини становить 40 тис. км, якщо температура в системі стабільно не піднімається вище 150 градусів. Для спортивних машин і автомобілів класу «преміум» рекомендується повністю міняти гальмівну рідину кожні 20 тис. Км пробігу. Детальніше про терміни використання та регламент проведення заміни гальмівної рідини можна дізнатися з інструкції по експлуатації авто.
Фахівці вважають, що небажано просто доливати гальмівну рідину час від часу. Навіть якщо більша частина рідини оновиться, її властивості будуть відрізнятися від характеристик повністю заміненої. Те ж стосується і змішування складів різних марок і класів.
Іноді на необхідність заміни може вказувати колір рідини. Оптимально, якщо гликолевая рідина світло-жовта або світло-коричнева, склад на основі силікону темно-червоного відтінку. Варто повністю замінити ГР або звернутися до майстрів сервісу, якщо колір істотний.

Закрити
Ім'я *
Номер *
Час дзвінка