Підбір запчастин

та ремонт

Вашого автомобіля

Замовити зворотній дзвінок

Інформація для водіїв

Як керувати автомобілем, щоб вийти з заносу

В умовах поганої погоди кожен водій ризикує потрапити в занос і дуже важливо знати, що при цьому робити

 

Сильні снігопади погіршили й без того поганий стан українських доріг, чим остаточно зіпсували життя водіїв. Ймовірність заносу – головної небезпеки на засніженій дорозі, значно зросла. Найменший необережний рух на слизькій поверхні забезпечить потрапляння в занос, що особливо небезпечно для водіїв машин із заднім приводом, хоча ситуація може трапитися і з передньоприводними автомобілями.

Передній привід

Для того, щоб успішно і без наслідків вийти з заносу на авто з переднім приводом, необхідно повернути кермо в бік заносу і злегка натиснути на педаль газу. Головні умови – не змінювати передачу, впевнено працювати кермом і ні за яких обставин не гальмувати. Якщо виникне бажання схопитися за ручник, то робити цього також не варто – занесення посилиться і машину просто розгорне, що може викликати зіткнення з іншими учасниками дорожнього руху.

Задній привід

Для власників задньопривідних машин кермо також слід повернути в бік заносу, але газ потрібно трохи відпустити, якщо швидкість їзди висока або ж повністю прибрати ногу з педалі, якщо швидкість невелика. Також не слід гальмувати або хапатися за важіль перемикання передач.

Повний привід

Що стосується машин з повним приводом, то вийти на них із заносу дуже складно і найчастіше весь процес зводиться до очікування повної самостійної зупинки автомобіля. Єдине, що залишається робити водієві – трохи повернути кермо в бік заносу і утримувати педаль газу в тому ж положенні, що і до заносу.

 

Закрити
Ім'я *
Номер *
Час дзвінка