Підбір запчастин

та ремонт

Вашого автомобіля

Замовити зворотній дзвінок

Інформація для водіїв

5 причин, чому ваше авто багато «їсть» палива

Часто відносно нові автомобілі можуть вживати більше пального, ніж вказує завод-виробник. І це не обов’язково означає, що автовиробник вводить в оману. Хоча як ми знаємо, такі випадки так само мають місце бути.

Авто тестують в «ідеальних умовах», а потім вважають витрати палива. Серед основних причин перевитрати – неправильна експлуатація і агресивна манера їзди.

Пропонуємо 5 найпоширеніших причин підвищеної витрати палива автомобілем.

Матеріали і електроніка.

Якщо в автомобілі забитий повітряний фільтр або свічки запалювання, то суміш пального і повітря згорає в двигуні неправильно. Наприклад, при забитому  повітряному фільтрі суміші не вистачає повітря і автомобіль спалює більше бензину. Свічки запалюють цю суміш в камерах згоряння. Якщо свічки запалювання зношені або забиті нагаром, то частина суміші не згоряти, а потрапляти в вихлопну трубу. Загалом витрата палива може збільшитися на 20%. Якщо в авто є інші несправності, наприклад датчики витрати повітря, лямба-зонда і ін., То витрати можуть збільшитися і на 50%, і на 100%.

Розвал-сходження і тиск в шинах.

При неправильному куті сходження автомобіль не має «природного» накату. Колеса, які стоять під неправильним кутом, гальмують автомобіль. Щоб тримати одну швидкість, двигун буде витрачати більше енергії. При такій несправності авто може споживати на 15% більше пального. Крім цього, швидше зношується гума. Тиск в шинах не повинен бути надто низьким. Це також гальмує автомобіль. Оптимальний тиск вказують в керівництві користування автомобілем.

Аеродинаміка.

Деякі водії вважають, що економніше їхати з відкритим вікном, ніж з включеним кондиціонером. Це виправдано на швидкості до 40 км / ч. При такій швидкості автомобіль не сильно піддається аеродинамічному опору. Вже після 60 км / год автомобіль витрачає більшість енергії на боротьбу з повітряним опором. Якщо на даху автомобіля є додатковий багажник – він створить додатковий опір, що також збільшить витрату палива. При включеному кондиціонері і музиці авто може додати до 15% більше пального.

Температура двигуна.

На непрогрітий автомобіль електроніка подає більше палива, ніж нагріте до робочої температури. Для більшості авто робоча температура становить 90-100 градусів. Якщо температура вище робочої – електроніка теж подає паливо в іншому режимі. Обов’язково потрібно стежити за системою охолодження двигуна. Вона може працювати некоректно і «тримати» двигун в неправильних температурних режимах.

Манера їзди.

При агресивній манері їзди автомобіль може витратити на 50% більше палива, ніж вказано в паспорті. Цьому сприяють різкі розгони і гальмування.

Закрити
Ім'я *
Номер *
Час дзвінка