Підбір запчастин

та ремонт

Вашого автомобіля

Замовити зворотній дзвінок

Інформація для водіїв

Концепт Skoda Vision RS дебютував у якості гібридного хетчбека

Компанія Skoda продемонструвала можливий вигляд наступника моделі Rapid, а також майбутнього конкурента VW Golf GTI.

Подібно до дебюту Kodiaq RS, новий концепт Skoda Vision RS – а це «прокачаний» п’ятидверний хетчбек – був представлений за день до офіційного відкриття Паризького автосалону.

По суті, це перший погляд на наступника Rapid, який у майбутньому має перетворитися на вишуканий компактний хетчбек, аби конкурувати з Volkswagen Golf та Ford Focus. Завдяки цій концепції також можна оцінити потенційну версію RS, яка має стати конкурентом для відповідних лінійок GTI та ST.

І хоча Rapid/Rapid Spaceback досі гарно продається, Vision RS має всі шанси гарно вписатися у виробництво завдяки своїм базовим даним. Автомобіль має довжину 4356 мм, висоту 1431 мм, ширину 1810 мм та колісну базу 2650 мм. Це робить його довшим, нижчим і набагато ширшим за Rapid Spaceback, і варто очікувати подібних пропорцій для звичайної базової версії, яка з’явиться наступного року. З обсягом багажника у 430 літрів він пропонує додаткові 15 літрів у порівнянні з Rapid Spaceback.

Окрім демонстрації перспективного дизайну всередині та зовні Vision RS також привертає увагу завдяки своїй гібридній силовій установці, яка об’єднує 1,5-літровий бензиновий двигун TSI з електродвигуном. Він має комбіновану потужність 241 к.с. (180 кВт), достатню для розгону від 0 до 100 км/год за гарні 7,1 секунди, а максимальна швидкість становить 210 км/год.

Використання літій-іонного акумулятора потужністю 13 кВт/год, який можна повністю зарядити за дві з половиною години, надає додаткову відстань без ДВЗ в 70 км. Наявність гібридної установки дозволила Skoda Vision RS зменшити викиди до всього 33 г/км CO2.

Офіційно Skoda представить моделі Vision RS та Kodiaq RS на Паризькому автосалоні, де також будуть показані Octavia G-TEC, Karoq Scout та Karoq Sportline.

 

Закрити
Ім'я *
Номер *
Час дзвінка