Підбір запчастин

та ремонт

Вашого автомобіля

Замовити зворотній дзвінок

Інформація для клієнтів та водіїв

Звички водіїв, які “вбивають” авто

Звички водіїв, особливо зі збільшенням стажу водіння, здатні завдавати значної шкоди автомобілям, а значить, і спустошувати гаманець їх власників.

Важливо розуміти, що з вкоріненими звичками досвідчених водіїв боротися важче, тому що їм важко від них відмовитися. Кілька найбільш поширених помилок.

Опора рукою на важіль коробки передач відноситься до найбільш частих помилок водіїв. По-перше, рекомендується тримати кермо обома руками, але також важливо, що від постійного навантаження на коробку активно змішуються синхронізатори з шестернями, тому перемикання передач погіршується.

Вкрай небажано заправляти бак, коли він спустошив. Справа в тому, що всередині бака скупчуються механічні домішки і на дні з’являється осад. Цей бруд надалі потрапляє в паливний насос, від чого йому завдається шкода і фільтрів. Взимку ж краще тримати не менше половини бака заповненим, щоб мінімізувати появу великої кількості конденсату.

Часте пригальмовування веде до регулярної заміни гальмівних колодок і дисків.

Необхідно постійно прислухатися до звуку машини. Якщо виникає відчуття про появу нехарактерних звуків, то краще відразу ж звернутися на діагностику.

Для машин з автоматичною коробкою передач важливо використовувати ручне гальмо, особливо при постановці на схилі, щоб не перевантажувати замок шестерні вихідного вала коробки.

На непрогрітому двигуні краще не вичавлювати високі обороти, оптимально почекати прогріву двигуна, і тільки потім починати рух.

У деяких водіїв з’являється звичка постійно тримати ногу на гальмі при русі по схилах. Це веде до перегріву в гальмівній системі, зносу гальмівних колодок і дисків. Краще перемикатися на більш низьку передачу, щоб пригальмовувати двигуном.

Закрити
Ім'я *
Номер *
Час дзвінка