Підбір запчастин

та ремонт

Вашого автомобіля

Замовити зворотній дзвінок

Інформація для клієнтів та водіїв

Аналітики повідомили, які автомобілі згниють через іржу за пару років

Кожен водій як двічі два знає, що таке неприємне явище, як іржа, є головним вбивцею будь-якого автомобіля.

Причому вона може з’явитися як на десятирічних моделях, так і на зовсім нових машинах.

У зв’язку з цим експерти склали рейтинг автомобілів, які можуть поржавіти всього за пару років.

В отриманому рейтингу опинився американський Ford Mondeo, що зійшов з конвеєра в період з 2007 по 2014 роки. При вивченні відгуків автовласників з’ясувалося, що цим іномаркам  властива дуже швидка деградація кузова.

В першу чергу, машини псуються швидше в областях, де більшу частину року холодно і сиро, а комунальники в міжсезоння обробляють дороги піско-соляною сумішшю.

Також туди потрапив Opel Astra, вироблений з 1998 по 2004 роки. Ця іномарка отримала від виробника дуже поганий кузов. У разі, якщо автовласник буде приділяти недостатньо уваги своїй машині, то вона повністю проржавіє всього за кілька років. У моделі занадто швидко зношуються колісні арки, двері, капот і кришка багажника, крила, зварні шви.

Крім того, до рейтингу увійшов Nissan Almera. Власники машин, які залишили конвеєр з 1995 по 2006 роки, відзначили, що автомобіль швидко покривається іржею на дверях, кришках капота і багажника, а також порогах. Зафіксовані випадки, коли кришка багажника покривалася дірами за два-три роки.

Також увійшла в рейтинг Mazda 6 виробництва 2002-2012 років. Аналітики видання відзначають, що іномарки першого покоління цієї моделі отримали від виробника дуже поганий захист від іржі.

Якщо власник не займається ліквідацією іржавих плям, то кузов іномарки може згнити буквально за пару років.

Закрити
Ім'я *
Номер *
Час дзвінка