Підбір запчастин

та ремонт

Вашого автомобіля

Замовити зворотній дзвінок

Інформація для водіїв

П’ять корисних порад для автолюбителів в жаркий період

  1. Маскуйте машину

Від надто високої температури автомобільний пластик “торпедо” і приладова панель можуть поплавитись і тріснути навіть після двох-трьох годин стояння на спеці, особливо у випадку з дешевим авто. Є небезпека і для електрики – реле і датчики можуть перегрітися. Непоганий превентивний захід – перед виходом зафіксувати на вікнах шторки, а під фронтальне скло встановити відобраючий дисплей. Паркуватися необхідно в тіні або накрити автомобіль спеціальним чохлом.

  1. Охолодіть автомобільний салон.

Звичайно ж, найкраще встановити кондиціонер, якщо його не було. Але якщо це неможливо технічно , можна і обійтися установкою додаткового вентилятора на «торпедо». Також автолюбителю варто тримати в тонусі і себе – тамувати спрагу можна і холодною водою, квасом (від солодкої газованої води буде тільки гірше).

  1. Мийте частіше кузов.

Навіть маленьке локальне забруднення транспортного засобу потрібно терміново змивати (особливо послід птахів), інакше фарба стане вигоряти нерівно, і кузов покриється плямами – найкраще хоча б кілька на тиждень заїжджати на автомийку.  Для економії  можна замовляти не повну чистку, а тільки просити «збивати пил» – вартість подібної послуги майже в 2 рази менше.

  1. Перевіряйте двигун.

Силовий агрегат в спекотні дні на старих транспортних засобах любить «закипати» в самий невідповідний момент. Щоб цього уникнути, перед їздою перевіряйте, чи не забиті радіаторні ячейки сміттям (пухом, пилом і т.д.) і то, наскільки добре працюють датчик включення вентилятора і термостат (або гідропривід) – прогрійте двигун і поторкайте, чи не потеплішав патрубок внизу. Також потрібно брати з собою запас дистильованої води – якщо по якійсь обставині охолоджуюча рідина частково витекла, у вас буде можливість долити воду і дістатися до місця ремонту своїм ходом з включеною пічкою (це відведе тепло від агрегату).

  1. Слідкуйте за гальмівною системою.

Основних проблем з гальмівною системою кілька: перегрів фрикційних деталей (дисків, колодок) та закипання «тормозухи». Особливо велика небезпека при їзді по гірських трасах, де поломка гальм є причиною жахливих ДТП. З метою профілактики перегріву гальм зчеплення не вимикайте при спуску (гальмуйте двигуном), а при ремонті використовуйте тільки хороші деталі. Якщо ж гальмівна рідина стара (пропрацювала більше 2-х років), найкраще її замінити.

Закрити
Ім'я *
Номер *
Час дзвінка