Підбір запчастин

та ремонт

Вашого автомобіля

Замовити зворотній дзвінок

Інформація для водіїв

Зміни в ПДР України

                           Зміни в ПДР України – головні новини 2017
   Рік, що минає, серед іншого, запам’ятається важливими змінами в ПДР України. Давно вже в Правила дорожнього руху не вносилися такі масштабні корективи.

Посилення Правил дорожнього руху

Звичайно ж, найважливішою подією стала ініціатива Кабінету Міністрів щодо посилення відповідальності за порушення правил дорожнього руху України. Своєрідним поштовхом до змін стала резонансна ДТП в Харкові. Серед пропозицій міністра Арсена Авакова – впровадження фото- і відеофіксації порушень, посилення відповідальності за водіння в нетверезому вигляді, їзду без прав, перевищення швидкості на 50 км / год і залишення місця ДТП. А ще вперше водійські права видаватимуть тільки на 2 роки.

50 км / год, як Європі

Одним з головних пунктів змін до ПДР є зниження обмеження швидкості в населених пунктах з 60 до 50 км / год, причому вже з 1 січня 2018 року. По-перше, такий захід дозволить істотно зменшити смертність в ДТП, а, по-друге, саме такий ліміт діє в країнах ЄС.

Круговий рух – головна дорога


   Ще одна «європейська» норма – пріоритетність кругового руху. Верховна Рада прийняла зміни, згідно з яким транспортні засоби, що рухаються по колу, мають перевагу в русі.

Іспити на права по-новому

З 1 липня в Україні почали здавати іспити на права за новими тестових завдань. У МВС розробили 2000 питань, які пройшли громадське обговорення і більше відповідають сучасним реаліям.

Реформа системи паркування

 

Найсвіжіша новина – серйозні зміни в сфері паркування. Новий закон дозволяє штрафувати на основі фото- та відеофіксації порушень і вводить страхових інспекторів.

Закрити
Ім'я *
Номер *
Час дзвінка