Підбір запчастин

та ремонт

Вашого автомобіля

Замовити зворотній дзвінок

Інформація для клієнтів та водіїв

Як уникнути ДТП на слизькій трасі?

На даний момент погода в Україні досить нестабільна, тому необхідно знати, як поводитися в непередбачених погодних ситуаціях. Експерти настійно рекомендують проявляти обережність в тих випадках, коли траса слизька. На жаль, саме слизькі траси часто призводять до ДТП. Керуючись простими і доступними правилами, ви зможете уникнути проблем.

Дотримуйтесь правил дорожнього руху
В першу чергу водіїв просять дотримуватися простих правил руху. Саме вони зможуть уберегти вас від неприємностей на дорозі. Також потрібно бути вкрай обережним на дорозі. Ні в якому разі не перевищуйте швидкість, якщо не впевнені в собі, автомобілі або дорожньому покритті.

Фахівці в цій галузі настійно рекомендують не сідати за кермо автомобіля в тому випадку, якщо ви не впевнені у власних силах. Якщо ви розумієте, що можете не впоратися з керуванням транспортного засобу, краще скористатися громадським транспортом або перетиснути негоду в домашніх умовах.

Не маневруйте і тримайтеся на безпечній відстані
    Важливо також чітко дотримуватися правил дорожнього руху. Якщо всі водії будуть вкрай обережні і відповідально ставиться до водіння в негоду, навряд чи виникне аварійна ситуація. Дотримуйте також безпечну дистанцію по відношенню до інших автотранспортних засобів. Вкрай не рекомендується здійснювати різке гальмування або маневрувати на дорозі. Не йдіть на обгін. Такий маневр небезпечний в будь-яких умовах. Якщо ж мова йде про засніжену і скільку дорогу, то дані дії можуть закінчитися дуже плачевно.

Експерти рекомендують перевірити власний автомобіль перед початком снігового сезону. Особливо слід вивчити справність і працездатність гальмової системи. Зрозуміло, при першому ж снігопаді, слід замінити літню гуьу на зимову. Їздити на слизькій дорозі на літній гумі категорично забороняється, так як такі дії неминуче закінчаться складнощами на дорозі.

Експерти рекомендують на слизькій дорозі різко не гальмувати. Такі дії можуть викликати зворотний ефект. Дотримуйте постійну швидкість. Постійна зміна швидкості може також негативно позначитися на керування транспортним засобом. Категорично не рекомендується робити різких рухів на автомобілі.

Закрити
Ім'я *
Номер *
Час дзвінка