Підбір запчастин

та ремонт

Вашого автомобіля

Замовити зворотній дзвінок

Новини від БОШ

«Розумна» система для зарядки електромобілів у Німеччині

  • Bosch Software Innovations спільно з автовиробниками розробило додаток із місцезнаходженням зарядних станцій для електромобілів
  • У додатку зібрані точки різних операторів зарядки
  • Додатки для пошуку зарядних станцій доступні для власників smart, Mercedes-Benz, а найближчим часом – і для Renault
  • Додатки охоплюють до 3 700 точок для зарядки електромобілів (80%) у Німеччині.

Користуватися електромобілями у Німеччині стає все комфортніше: інноваційні програми для смартфонів допомагають швидко виявити найближчі зарядні станції й оплатити їхні послуги в один клік. Мобільні додатки розроблені підрозділом Bosch Software Innovations у співпраці з автовиробниками. Наразі додатки, що містять інформацію про близько 3 700 зарядних станцій у Німеччині, доступні для електрокарів smart, Mercedes-Benz, а найближчим часом – і для бренду Renault. Додатки є частиною глобальної стратегії Bosch. Уже найближчим часом електромобілі й інфраструктура для їх зарядки стануть частиною «Інтернету речей» (IoT): «Підключений електромобіль – це найкращий електромобіль», – вважає Волкмер Деннер, голова ради правління Robert Bosch GmbH.

Головна перевага додатків для зарядки електромобілів – широта їх охоплення. У Німеччині завдяки додатку вже доступні понад 3 700 зарядних станцій, а найближчим часом до них приєднаються точки в інших країнах Європи. Крім технічної реалізації, яка передбачає використання платформи eRoaming, підрозділ Bosch Software Innovations також взяв на себе офіційне оформлення співпраці з операторами послуг із зарядки електромобілів. Це означає, що оплата послуг зарядних станцій, позначених у додатку, проводиться у безготівковій формі та без будь-яких документальних ускладнень. Для розрахунків необхідно лише один раз зареєструватися і відкрити аккаунт у системі PayPal, яка гарантує безпеку і простоту платежу.

Виробники автомобілів smart, Mercedes-Benz і Renault сподіваються, що впровадження таких додатків збільшить кількість власників електрокарів. Адже на додачу до привабливих пропозицій від автомобільних брендів спрощення процесу зарядки відіграє значну роль у розвитку виробництва електромобілів у Німеччині. До того ж, впровадження додатків вигідне операторам зарядних послуг, оскільки з ними ефективність використання зарядних станцій суттєво зростає.

Підключені зарядні станції – ідеальні представники «Інтернету речей» (IoT)

Додатки для зарядки електрокарів є ідеальним прикладом реалізації концепції «Інтернет речей», коли інноваційні об’єкти, у даному випадку станції для зарядки електромобілів, з’єднані один з одним. Цією технологією Bosch Software Innovations закладає основу для об’єднання гравців різних ринків – автовиробників, операторів послуг із зарядки електрокарів, енергопідприємств, роздрібних магазинів, водіїв електромобілів – на єдиній платформі. Щоправда, потужна мережа систем, з’єднаних одна з одною в режимі реального часу, прихована від погляду кінцевого споживача. Програмний комплекс Bosch IoT Suite із хмарним сервісом, який забезпечує функціонування «Інтернету речей», став технологічною основою додатків із зарядки електромобілів. До нього входить велика кількість регіональних постачальників електроенергії, станцій для зарядки, а також платформа eRoaming і партнерські служби, що забезпечують зручність оплати послуг.

«Такими додатками ми об’єднуємо «Інтернет речей» й електромобілі. Це ідеальне для нас поєднання, оскільки ми активно сприяємо впровадженню новацій в обох напрямах протягом уже кількох років», – коментує Кай Вебер, продукт менеджер підрозділу Bosch Software Innovations. Крім численних проектів зі створення електромобілів та участі у стандартизації EMI³, Bosch також є об’єднуючим партнером, партнером систем «Інтернету речей» і розробником платформи eRoaming для провайдера Hubject GmbH у Берліні. Це спільне підприємство регулярно об’єднує провідних гравців ринку електромобілів, наприклад на конференції, що проходила у Берліні 12-13 травня 2016 року. Протягом двох днів тема електромобілів і міжопераційної інфраструктури для їх зарядки активно обговорювалася під час ключових виступів, презентацій експертів і дискусій у серці столиці Німеччини.

Оператори, що надають послуги із зарядки електромобілів, об’єднані у мережу за допомогою платформи eRoaming. В результаті стали доступні додатково 700 точок для зарядки електромобілів від Belectric Drive, EmiS і E-Wald GmbH. Додатки доступні для ОС Android і IOS.

Закрити
Ім'я *
Номер *
Час дзвінка